Поширювали фейки роками: Супрун розповіла, як РФ залякала українців

39,8 т.
Поширювали фейки роками: Супрун розповіла, як РФ залякала українців

Російські боти і тролі кілька років поширювали брехню про вакцини та роздмухували настрої проти щеплень серед українців.

Такі атаки поширювалися через соціальну мережу Twitter, розповіла на своїй сторінці у Facebook в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, посилаючись на дослідження американських вчених.

"Дослідники проаналізували тисячі твітів, опублікованих між 2014 і 2017 роками. Велика кількість із тих, де йшлося про вакцинацію, була написана з фейкових російських акаунтів", - розповіла Супрун.

Це були повідомлення з неправдивими твердженнями про вакцини, наприклад, що вони викликають аутизм або вбивають людей. За словами міністра, російські тролі розпалювали дискусії, які могли запитати мільйони людей і вплинути на їх рішення відмовитися від вакцинації.

Відео дня

"Це важливий урок - завжди перевіряйте джерела інформації і ніколи не робіть висновки з повідомлень, які не підтверджені фактами", - написала Супрун.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Росія лякала Україну смертельною епідемією дифтерії і кору.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки