МоваЯзык

/ Новини здоров'я

Прокуратура порушила справу: скандал із Амосовою отримав продовження

Прокуратура Києва почала досудове розслідування щодо можливої підробки ухвали Окружного адміністративного суду про забезпечення позову Катерини Амосової до Міністерства охорони здоров'я.

Як говориться в офіційній заяві на сайті МОЗ, 10 березня в ЗМІ з'явилася неправдива інформація про її поновлення на посаді ректора НМУ Богомольця і заборону проводити перевірку навчального закладу.

"Хоча ухвала офіційно не надходила, МОЗ подало апеляційну скаргу в межах строків оскарження. Суд розглянув цю скаргу і встановив, що зазначена ухвала судом не виносилась. Тобто суд не поновлював Катерину Амосову на посаді ректора і не забороняв проводити перевірку НМУ ім. Богомольця", - підкреслили у відомстві.

У зв'язку з цим міністерство звернулося до правоохоронних органів.

"Прокуратура міста Києва розпочала досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 358 КК України - підроблення посвідчення або іншого офіційного документа. Проведення розслідування доручено СУ ГУ Національної поліції в місті Києві", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, 20 лютого Амосову усунули з посади на час службової перевірки. Причина - зрив ліцензованого тестування для студентів-стоматологів.

Вона назвала рішення незаконним і заявила про погрози з боку Міністерства охорони здоров'я. Пізніше Адміністративний суд Києва відновив Амосову на посаді.

30 березня, на засіданні комісії МОЗ із заслуховування звітів ректорів медичних університетів роботу Катерини Амосової за 2017 визнали незадовільною. Сама ректор на засідання не з'явилася, хоча його заради неї вже один раз переносили.

У той же день було підписано наказ про розірвання контракту з Амосовою, згідно з яким її було звільнено з посади ректора НМУ з 16 квітня 2018 року.

Як повідомляв "Обозреватель", 26 квітня з'явилася інформація, що Амосову суд поновив на посаді.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини