Ви скоро розлучитеся: психолог назвав головний передвісник

14,2 т.
Ви скоро розлучитеся: психолог назвав головний передвісник

Професор психології Джон Готтман назвав найголовніший провісник розлучення.

Як повідомляє Adme.ru, Готтман переконаний, що пара знаходиться на межі розлучення у той момент, коли в стосунках подружжя переважають критика, презирство, захисна поведінка та ігнорування. А найнебезпечнішим серед них є презирство.

Воно може полягати в чому завгодно: в злих жартах, передражнюванні або навіть прямих образах. У цей же час презирство часто можна помітити по невербальних сигналах: закочування очей або усмішки. Всім цим кожен з партнерів намагається сказати: "Я краще за тебе. Я тебе не поважаю".

Відео дня

На думку Готтмана, таким парам дуже складно відновити колишній зв'язок.

Професор переконаний, що розлучення чекає пару тільки в тому випадку, якщо презирство панує в сім'ї вже довгий час. Саме в цьому і полягає хороша новина. Подружжя можуть позбутися презирства на ранній стадії і зберегти шлюб. Щоб цього домогтися, необхідно повернути любов і захоплення партнером.

Ось основні поради, які допоможуть позбутися від презирства в стосунках:

Говоріть про минуле. Теплі спогади про ваші почуття на початку відносин можуть не на жарт розпалити їх знову. Відродивши любов, ви знову станете командою і зможете долати будь-які перешкоди.

Розкажіть про те, що вас приваблювало один в одному. Більшість цих якостей напевно збереглися. Це допоможе стати ближче і знову побачити позитивні сторони партнера.

Дивіться один на одного крізь "рожеві окуляри". У тому сенсі, що помічайте, коли партнер робить щось хороше, а не постійно критикуйте його за промахи.

Спеціаліст дав також кілька додаткових порад, щоб допомогти парі зберегти хороші відносини і почуття.

1.Використовуйте "любовну карту". На думку Готтмана, це та частина мозку, де містяться всі важливі відомості про життя чоловіка, турботи про нього, а також почуття до нього. Готтман упевнений, що щасливі подружні пари використовують свої "карти любові", щоб висловити розуміння і захоплення.

2. Найчастіше звертайтеся один до одного за допомогою. Це допоможе бути важливим для партнера навіть під час незначних подій в його житті. У такій ситуації головне - відгук по обидва боки.

3. Приймайте рішення разом. Таким чином ви ділите вплив і відповідальність, а також вчіться прислухатися до почуттів і думок один одного.

4. Вирішуйте конфлікти. Замість того щоб вихлюпувати свої почуття через крик або зовсім про них мовчати, поділіться своїм занепокоєнням і висловіть потреби. Будьте терпимі до помилок один одного.

5. Створіть те, що буде важливо для вас обох. Це можуть бути загальні ритуали, певні ролі партнерів, їхні загальні цілі або щось інше, що може зв'язати двох людей. Згідно Готтмана, в шлюбі людей, які мають загальне почуття сенсу, набагато рідше виникають конфлікти, що призводять до тупикових ситуацій.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", деякі рухи тіла розкажуть про те, обманює вас партнер чи ні.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки