Чи небезпечне тіло померлого від коронавірусу: ВООЗ відповіла

Чи небезпечне тіло померлого від коронавируса: ВООЗ відповіла

У Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що тіла померлих від коронавірусу людей не несуть загрози зараження COVID-19.

Відповідне роз'яснення у вівторок, 17 березня, на брифінгу в Женеві дав офіційний представник ВООЗ Крістіан Ліндмаєр, передає УНН.

Так, у експерта запитали, чи є особливі рекомендації з охорони здоров'я працівників похоронних служб, яким доводиться займатися в тому числі і похоронами померлих від COVID-19.

Чи небезпечне тіло померлого від коронавируса: ВООЗ відповіла
Відео дня

Ліндмаєр нагадав, що патоген, що викликає цю хворобу, "поширюється повітряно-крапельним шляхом, а не так, як, наприклад, у випадку з лихоманкою Ебола".

"Тіло саме по собі не викликає зараження", – пояснив він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше лікар Євген Комаровський роз'яснив, як не допустити зараження коронавірусом через каналізацію.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки