МоваЯзык

/ Пульмонологія

Голубовська відповіла на фейк ЗМІ щодо змін до протоколу лікування COVID-19

18.9т
Читати матеріал російською

Лікарка-інфекціоністка Ольга Голубовська обурилася повідомленнями у ЗМІ про нібито вилучення з протоколу лікування коронавірусу в Україні препарату "Тоцилізумаб".

За її словами, журналісти не вникли в суть змін, які дійсно внесли в документ фахівці Міністерства охорони здоров'я (МОЗ), і дезінформували людей. Про це професорка, докторка медичних наук написала в пості на Facebook.

"Не хочеться псувати святкові дні, але коли ж припиниться цей потік нескінченної брехні? Зрозуміло, що ніхто в суть вникати не буде, за рідкісним винятком, тому і маніпулювати можна, як завгодно", – заявила вона.

Голубовська зробила важливе уточнення щодо змін до протоколу лікування COVID-19

Голубовська зробила важливе уточнення щодо змін до протоколу лікування COVID-19

Голубовська, яка також брала участь у розробленні протоколу, підкреслила, що "Тоцилізумаб" із нього не прибирали, як і імуноглобуліни – так вимагали у Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ).

Також лікарка зазначила, що оновленням протоколу займатимуться тільки фахівці, які беруть участь у лікуванні хворих – "кожен у своїй частині лікувального процесу".

"А не чиновники, навіть якщо вони з "міжнародних організацій". Принаймні, я на це сподіваюся", – підсумувала Голубовська.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Ольга Голубовська пояснила, що препарат "Тоцилізумаб" у протоколі лікування коронавірусу в Україні вилучили з лікування хворих із критичним перебігом інфекції. Водночас призначати рекомендують тільки важким хворим.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Лікування коронавірусу в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".

Автор
0
Коментарі
6
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини