Коронавірус убив 21-річну активістку: друзі розповіли подробиці трагедії

11,6 т.
21-річна активістка Інна Волкова померла від рідкісного аутоімунного захворювання Гієна – Барре, спровокованого коронавірусом

У 21-річної активістки Інни Волкової, яка померла від рідкісного аутоімунного захворювання Гієна – Барре, спровокованого коронавірусом, його симптомів не спостерігалося, загалом у неї було непогане здоров'я.

Про це OBOZREVATEL розповіли друзі дівчини, зазначивши, що позаминулої суботи, 3 жовтня, у неї почали відмовляти кінцівки, але симптомів застуди не було. Перед цим тільки боліла шия, але рідні подумали, що десь продуло.

"В Інни відмовило тіло нижче шиї, КТ через два дні показав двобічну пневмонію, а тест підтвердив ковід. Лікар-невролог поставив діагноз "ковід з ускладненням, синдромом Гієна – Барре". Протягом останніх двох тижнів лікарі намагалися зробити все можливе, але Інна впала в кому, а у вівторок (20 жовтня. – Ред), о 6:30 померла", – розповіла подруга Інни Волкової Вероніка Кобзиста.

Відео дня

За її словами, в Інни не витримало серце. Перед тим, з 22:00, почав скакати тиск, згодом серце припинило качати кров. Усі, хто контактував з Інною, зробили тест на наявність коронавірусу, але він ні в кого не підтвердився.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Чорноморській лікарні від COVID-19 померла 68-річна медсестра, міські лікарні відмовилися її приймати через відсутність місць.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки