Нам загрожує пандемія коронавірусу: експерт зробив заяву

16,8 т.
Нам загрожує пандемія коронавірусу: експерт зробив заяву

Новий китайський коронавірус викликав справжній переполох у всьому світі – за два місяці (з часу першого виявлення) він забрав життя понад 300 осіб і вклав у лікарняні ліжка тисячі пацієнтів.

І хоча ця недуга повністю не вивчена, світові експерти з інфекційних захворювань вже говорять, що 2019-nCov здатен зумовити пандемію (затяжну епідемію на двох і більше континентах).

Науковці поки що не встановили, наскільки смертоносний цей збудник, але з'являється все більше підтверджень того, що він легко передається. Експерти вже виявили, що він поширюється швидше, ніж грип і його попередники – коронавіруси SARS і MERS.

Відео дня
Світу загрожує пандемія коронавірусу

"Він дуже контактогенний, і є висока ймовірність, що 2019-nCov призведе до пандемії. Наскільки катастрофічними будуть наслідки – поки складно припустити", – сказав директор Національного інституту алергії та інфекційних захворювань США, доктор Ентоні Фаучі, передає CNN.

За його словами, в деяких державах наслідки пандемії будуть більш жорсткими, ніж в інших. "Річ у тім, що тоді як більш багаті країни можуть спрямовувати свої ресурси на раннє виявлення і лікування, країни з крихкими системами охорони здоров'я, найімовірніше, не зможуть запропонувати такий же рівень медичної допомоги", – зазначив учений.

Раніше OBOZREVATEL розповідав, що лікар з Таїланду знайшов ефективне лікування коронавірусу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки