Названо найнебезпечніші в разі коронавірусу захворювання

Названо найнебезпечніші в разі коронавірусу захворювання

На ймовірність зараження та смерті від коронавірусу найактивніше впливають такі захворювання, як деменція, ожиріння, астма, цукровий діабет і хвороби нирок.

Про це з посиланням на звіт групи експертів від організації ISARIC пише Daily Mail.

Зазначається, що більш як 50% заражених коронавірусом страждають на одне або більше хронічне захворювання.

Названо найнебезпечніші в разі коронавірусу захворювання

Згідно з даними найбільшого в Європі дослідження, смертність людей, які страждають від деменції, на 39% вища за середню. Також куди частіше летальним результатом закінчуються випадки інфікування пацієнтів із ожирінням (на 37%) і захворюваннями серця (на 31%).

Відео дня

Водночас менш як 10% тих, хто заразився коронавірусом, становлять активні курці, проте у відсотковому співвідношенні частка курців серед населення набагато перевищує цю цифру.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в Міністерстві охорони здоров'я Франції заявили, що протизапальні ліки здатні тільки погіршити стан здоров'я в разі наявності в пацієнта коронавірусу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки