Результат за 3 хвилини: в Ізраїлі розробили програму для діагностики коронавіруса

24,7 т.
Результат за 3 хвилини: в Ізраїлі розробили програму для діагностики коронавіруса

Ізраїльська стартап-компанія RADLogics заявила про розробку автоматизованої програми миттєвого виявлення коронавіруса COVID-19 на основі аналізу знімків комп'ютерної томографії.

Заснована на штучному інтелекті платформа з високою швидкістю і точністю діагностує у пацієнтів коронавірус, а також робить моніторинг перебігу захворювання, повідомляється на сайті Cornell University.

Так, згідно з результатами дослідження, ймовірність правильної діагностики хворих пацієнтів склала 98,2% і 92,2% - ймовірність правильної діагностики здорових пацієнтів. Відзначається, що дослідження проводилися на основі даних про 157 пацієнтів з Китаю і США. Для аналізу 400 знімків комп'ютерної томографії програмі знадобилося 30 секунд, сама ж процедура КТ грудної клітини вимагає близько 2 хвилин на одного пацієнта.

Відео дня

Відомо, що для пацієнтів з коронавірусом система виводить кількісні показники зниження прозорості легеневої тканини, а також візуалізує великі помутніння на "тепловій карті" легенів – як на плоских знімках в розрізі, так і в тривимірному форматі. Введений розробниками кількісний "індекс коронавіруса" дозволяє вимірювати динаміку захворювання з плином часу.

За словами представників компанії, це первинне дослідження, масштаб якого в даний час істотно розширюється, довело, що розроблений в стислі терміни алгоритм аналізу зображень комп'ютерної томографії на основі штучного інтелекту може досягти високої точності в діагностиці коронавіруса, а також в кількісному аналізі і моніторингу динаміки захворювання.

Раніше OBOZREVATEL розповідав, коли варто чекати вакцину і ліки від коронавіруса.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки