Світ може накрити третя хвиля COVID-19, – американський учений

Світ може накрити третя хвиля COVID-19, – американський учений

Кількість нових випадків зараження коронавірусом у США може вирости ще більше, якщо влада і громадяни країни не вживатимуть необхідних заходів, а світ може чекати третя хвиля COVID-19.

Про це американський лікар Чад Криліч (Dr. Chad Krilich) розповів в інтерв'ю Deutsche Welle. Він вказав на зростання кількості заражень, що почалося в кінці травня, коли в США стали поступово знімати карантинні обмеження. На думку Криліча, слід звертати пильну увагу на такі тенденції, щоб забезпечити достатню кількість захисту, тестів, ліків.

Лікар також зазначив, що, ймовірно, світ чекає третя хвиля інфекції, яка може початися на тлі спалаху захворюваності на грип.

Відео дня
Світ може накрити третя хвиля COVID-19, – американський учений

"Це щось на зразок трьохактної п'єси, і зараз ми перебуваємо в другому акті. Там буде третій акт. Коли ми дивимося, коли прийде грип, ми знаємо, що буде третя хвиля. Очевидно, що на все це буде впливати те, як ми поводимося соціально і чи буде вакцина тощо, – розповів він.

Водночас він вважає, що інформація про швидку появу вакцини – це спроба видати бажане за дійсне.

"Я думаю, що це бажане за дійсне. Є багато людей, які роблять приголомшливу роботу. Досягнуто прогресу, але з позиції [конкретної дати] нам нічого запропонувати, коли це станеться", – зазначив він.

Доктор Чад Криліч є головним лікарем у департаменті охорони здоров'я Сент-Джозефа в окрузі Сонома, штат Каліфорнія, де він підтримує дві лікарні. Криліч був сімейним лікарем більше ніж 10 років.

Як повідомляв OBOZREVATEL, лікар-імунолог, ревматолог, епідеміолог Людмила Смоліна заявила, що в Україну можуть прийти пташиний і свинячий грип, разом із коронавірусом вони несуть чималу загрозу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки