МоваЯзык

/ Пульмонологія

"Саме не мине": медики озвучили методи терапії при коронавірусі

14.4т
Читати матеріал російською

Найбільш моторошний факт про новий китайський коронавірус – не те, що він стрімко розлітається по всьому світу, а те, що від нього немає вакцин і ліків.

Однак, як стверджують медики, це зовсім не означає, що хвороба зовсім невиліковна і "ми всі помремо".

Так, вчені з усього світу одноголосно стверджують, що при своєчасному зверненні по медичну допомогу пацієнт підвищує свої шанси на одужання. А ось самолікування і вичікування "раптом саме мине" дійсно закінчуються трагічно.

Як вже повідомлялося, спеціального противірусного лікування, рекомендованого для інфекції 2019-nCov, не існує. Але загальна практика терапії при коронавірусі демонструє позитивні результати.

Так, Центр з контролю і профілактики захворювань США заявив, що інфіковані 2019-nCov, повинні одержувати підтримувальну допомогу для полегшення симптомів. У важких випадках лікування має включати догляд для підтримки життєво важливих функцій органів.

Як відомо, пацієнту в разі виявлення коронавірусу, крім симптоматичних засобів, призначається етіотропна терапія, заснована на прийомі рибавірину або препаратів інтерферону. Варто наголосити, що при вірусній інфекції хворому не призначається антибактеріальна терапія, за винятком випадків, коли виникло приєднання вторинної інфекції – бактеріальної.

Пацієнти з 2019-nCov госпіталізуються в обов'язковому порядку в інфекційний стаціонар.

Раніше OBOZREVATEL розповідав, що в Україні активізувалися шахраї, які пропонують придбати "вакцину від коронавірусу", "маски від коронавірусу" тощо.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

0
Коментарі
0
0
Смішно
2
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини