МоваЯзык
img
Dainich Tanya

ПРОБЛЕМИ З КОНЦЕНТРАЦІЄЮ УВАГИ --- Подробнее на «У Психолога»: https://upsihologa.com.ua/ask/ask.php?id=36241 Проблеми з концентрацією уваги

Добрий день. З дитинства помітила за собою странність в сприйманні: слухаю співрозмовника, намагаюсь вловити інформацію, але, таке враження, що слова проходять повз мене. В результаті нічого не запамятовую, тай взагалі суть не вловлюю про що говорять. Як би не намагалась сконцентрувати увагу, нічого не виходить. Колись проблемою це не вважала, точніше не сильно заважало, але зараз через це виникають складнощі в роботі. Думала, може проблеми з мозком, але томографія показала, що все порядку. Порадили звернутись до психіатра. Пані Світлано, підкажіть, будь ласка, в чому може бути причина? До яких спеціалістів варто звертатись?

ответы врачей

Шановна Тетяно! Такі порушення уваги, котрі ви описали, найбільш властиві стану астенії, причому хронічної. Але причину астенії за Вашим описом вказати неможливо. Це буває і психічна астенія (невротична), і соматична (через тілесні хронічні хвороби). Почніть з консультації у кваліфікованого психіатра. Додаткову інформацію по питанню, яке Вас цікавить, зможете отримати на моєму сайті «Психосома» https://psyhosoma.com/ або на ютуб каналі Світлана Нетрусова – Психосома https://www.youtube.com/channel/UCGxo8jHJXA6oMPE0lCfCevw/featured, а також на моїй сторінці «Психосома» в фейсбуці або в інстаграмі.

Матеріали по темі

Блоги медицини