Зцілює й омолоджує: з'ясувалася несподівана користь сексу

40,2 т.
Зцілює й омолоджує: з'ясувалася несподівана користь сексу

Колись табуйована тема сексу зараз досліджується, напевно, частіше ніж проблеми охорони здоров'я. Здавалося б, ми вже знаємо відповіді на всі питання, але з кожним днем ​​з'являється все більше інформації. Наприклад, спочатку нам говорили, що від сексу худнуть, а потім спростували цей улюблений багатьма людьми "факт". Але не турбуйтеся, у цієї активності залишилося ще багато бонусів, наприклад - оздоровлення.

OBOZREVATEL зібрав медичні дослідження, які підтверджують, що секс таки зцілює.

1. Покращує роботу мозку
З'ясувалася несподівана користь сексу

Вчені університету Конкук, що в Південній Кореї, довели що сексуальна активність підвищує рівень утворення нових нейронів навіть в дорослому мозку. Дослідження проводилося на лабораторних мишах. Механізм цього явища досить простий - секс активує посилене вироблення білків в мозку (нейротрофічних факторів), які допомагають організму впоратися зі стресом. За даними вчених, саме стрес знижує рівень вироблення нових нейронів і справляючись з ним, за допомогою сексуальної активності, можна поліпшити роботу мозку, що особливо важливо для людей у ​​віці.

Відео дня

Крім того, лікарі з Інституту геронтології в Малайзії, заявляють, що люди старші 60, які все ще ведуть статеве життя, вдвічі рідше страждають від порушень когнітивних здібностей, на відміну від їхніх однолітків.

2. Справи сердечні

Уельські дослідники на чолі з Джорджем Деві Смітом, ще в 1997 році довели користь оргазму на серцево-судинну систему. В своїй науковій праці висновки експерименту, що описує сексуальну активність більше 900 чоловіків у віковому проміжку від 45 до 60 років. Як виявилося, чоловіки, які отримували оргазм менше одного разу на місяць, в два рази частіше вмирали від серцево-судинних захворювань.

Не менш цікавим виявилося дослідження уролога Ж. Франсуа Ейдан, який побачив зв'язок між еректильною дисфункцією і серцево-судинною системою. На думку доктора, проблеми з ерекцією вказують на захворювання судин, якими можуть бути: гіпертонія, діабет тощо. Лікар навіть пояснив, що позбутися від делікатної проблеми можна за допомогою фізичних вправ і турботи про серце.

3. Імунотерапія
З'ясувалася несподівана користь сексу

З огляду на те, що надворі сезон застуд і грипу, вам буде корисно дізнатися про цілющий вплив сексу на імунітет людини. Нейроімунолог Манфред Шедловскі встановив, що під час статевого акту в 1,5 рази зростає популяція фагоцитів - клітин імунної системи, які поглинають бактерії, віруси і мертві або помираючі клітини організму. Тому, якщо вдома хтось хворіє, секс - приємний бонус до лікування, а якщо всі здорові - відмінна профілактика.

4. Молодість

Голова відділення психології в лікарні Единбурга Девід Вікс ще в 2013 році розповів спільноті психологів, що люди, які регулярно займаються статевим актом виглядають на 5-10 років молодшими від своїх однолітків. На думку вчених, щоб домогтися такого ефекту, потрібно займатися сексом по 4 рази на тиждень. Такі гормони як дофамін, адреналін і норадреналін впливають на розслаблення м'язів і роблять шкіру еластичнішою, а вони інтенсивніше виробляються під час статевого акту.

5. Діабету - ні
З'ясувалася несподівана користь сексу

Багато ендокринологів підтримують теорію, що регулярна сексуальна активність є прекрасною профілактикою цукрового діабету II типу. Оргазм позитивно впливає на всі залози внутрішньої секреції. Завдяки тому, що підшлункова залоза приходить у тонус, посилюється вироблення інсуліну, що стимулює вуглеводний обмін. Саме тому, людям, які знаходяться в групі ризику на захворювання цукрового діабету II типу важливо вчасно знімати сексуальну напругу.

6. Гарний настрій

Вчені з університету Арізони провели невелике дослідження, в якому брало участь всього 58 жінок середнього віку. Вони перевірили, як жінки відчувають себе на наступний день після сексу. Дослідники відзначили, що у представниць прекрасної статі, які мали статевий акт з партнером, не було напруги і покращився настрій, водночас цей ефект був відсутній у іншої групи, учасниці якої досягали оргазму самостійно. Також було встановлено, що секс допомагає придушити стресову напругу під час складних життєвих ситуацій.

Що буде якщо не знімати сексуальну напругу?
  • підвищений рівень гормонів стресу;

  • слабшають стінки піхви, що призводить до різних гінекологічних захворювань, тому якщо регулярна сексуальна активність відсутня - робіть вправи Кегеля, якомога частіше;

  • передчасне старіння організму;

  • знижується імунітет;

  • безсоння на грунті стресу і депресії;

  • гормональний дисбаланс, який небезпечний не тільки поганим обміном речовин і висипаннями на шкірі, але і посиленням болю в період менструації, і можливим проявом різних психологічних проблем.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки