МоваЯзык

/ Стоматологія

Названо основні переваги імплантації

15.5т
Читати матеріал російською

Не дивлячись на те, що на сьогодні імплантація дуже популярна процедура, не всі знають, що таке имплантат.

Дентальна імплантація зубів - це імплантація штучного кореня у верхню або нижню щелепу.

Імплантат складається з:

- титанового гвинта (імплантується в щелепу під час операції);

- абатмента (приєднується до импланту, нагадує обточений зуб).

Імплантація - це найпрогресивніший метод протезування. Кісткова тканина нашої щелепи зберігає свій об'єм тільки у тому випадку, якщо вона знаходиться під постійним навантаженням, яке забезпечує натуральний зуб або титановий имплант.

Звичайний протез стикається тільки з м'якими тканинами, тому кісткова тканина на цій ділянці атрофується. Це загрожує одразу декількома серйозними наслідками, серед яких - зміщення зубного ряду і порушення асиметрії обличчя.

У мене, часто запитують, які переваги імплантації:

- усі протези встановлюються з опорою на імпланти і не вимагають обточування здорових зубів;

- при правильному догляді імплантати служать усе життя;

- імплантати мають високу естетичність і функціональність.

В Стоматології Ольги Бондаренко ми використовуємо тільки якісний імплантат - це той, який пройшов величезну кількість досліджень і апробацій, його розміри розраховані до тисячних міліметрів, враховано все: від його форми до кроку різьблення. Такий імплантат при правильній установці і догляді гарантовано бде стояти все життя.

Статистика приживаності імплантів з кожним роком росте і радує лікарів та їхніх пацієнтів. Але все таки більшість бояться відторгнення.

Сьогодні відторгнення зубного імплантата - це дуже рідкісне явище. Середній показник приживаності якісного штучного кореня від 95 % до 97 %.

Своїм пацієнтам ми завжди говоримо, що при щоденному і якісному догляді імплант прослужать декілька десятків років.

Повноцінний догляд за ротовою порожниною після імплантації практично нічим не відрізняється від звичайних процедур. Єдина відмінність полягає в необхідності ретельнішого очищення простору навколо імплантату для профілактики запальних процесів.

Щоденний догляд за зубними імплантатами полягає в:

- Ретельному чищенню зубів щіткою середньої м'якості кожен ранок і перед сном.

- Виборі зубної пасти, у складі якої немає абразивних часток.

- Застосування йоршиків або щіток з пучками для видалення забруднень з міжзубного простору і внутрішньої поверхні.

- Використанні зубної нитки після кожної їди.

- Регулярному полосканні ротової порожнини іригатором. Це дозволяє украй ефективно вимивати струменем води під тиском залишки їжі з ясенної кишені.

- Профілактичних оглядах у стоматолога кожні півроку, а також в професійному чищенні зубів для повноцінного видалення зубного каменю і нальоту.

Важливим є і той факт, що сучасна імплантація не має строгих обмежень за віком. В Стоматології Ольги Бондаренко імплантати ставлять пацієнтам і в 60, і в 70, і навіть в 80 років. Головне, щоб загальний стан здоров'я дозволяв проводити подібні процедури.

Виробники імплантів випускають декілька десятків лінійок, розрахованих на становлення в особливих умовах. Це розширює можливості імплантації у людей старшого віку.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Автор
0
Коментарі
0
0
Смішно
12
Цікаво
0
Сумно
1
Треш

Блоги медицини