МоваЯзык

/ Педіатрія

Тіло охолодили до 31: революційний метод італійця врятував хвору українську дитину

У Києві в Національному інституті серцево-судинної хірургії врятували 8-місячну дівчинку із вродженим пороком серця. Допоміг метод італійського кардіохірурга Феррацці.

У дитини була виявлена гіпертрофічна кардіоміопатія — велике серце, яке неправильно перекачує кров. Операцію провів Костянтин Руденко, котрий навчався в Італії, повідомляє ТСН.

Метод Феррацці вважається революційним і дуже складним. Операція триває 6-8 годин, тіло пацієнта охолоджують до 31 градуса, серце зупиняють. Поки працюють хірурги, кровообіг штучно підтримують апарати.

Маленька пацієнтка

Маленька пацієнтка. Джерело: Скріншот із відео

Скріншот із відео

Феррацці запропонував буквально перекроювати серця і вже зробив більше 300 таких операцій. Його учень в Україні має за плечима уже 160. За приблизними підрахунками, така допомога може знадобитися 70 тисячам українців, котрі мають ваду, яка завершується раптовою смертю.

"Протягом 20 років у мене були учні з п'ятдесяти країн світу — від Африки до України. Я вчу всіх, незалежно від політики або якихось інших факторів. Це моя філософія — ділитися своїми знаннями для порятунку дорослих і дітей", — каже італієць.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в Києві в Інституті серця Міністерства охорони здоров'я України була проведена унікальна операція. Пацієнтом став недоношений хлопчик вагою 1 кілограм.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

0
Коментарі
7
3
Смішно
136
Цікаво
4
Сумно
7
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини