В Україні заборонили популярне знеболювальне: названа причина

32,0 т.
В Україні заборонили популярне знеболювальне: названа причина

З 7 лютого Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками заборонила використання і продаж мазі Диклак Ліпогель.

Як сказано в заяві відомства, такі заходи вжиті через термінове повідомлення Державної служби з лікарських засобів і контролю за наркотиками у Львівській області.

Заборона стосується тільки серії НС5441 препарату Диклак Ліпогель, гель 1% по 50 г в тубі, по 1 тубі в картонній коробці, виробництва "Салютас Фарма ГмбХ", Німеччина.

В Україні заборонили популярне знеболювальне
Відео дня

Аптекам наказано в разі виявлення у себе вказаних ліків помістити їх на карантин.

Зазначимо, що Диклак Ліпогель – це місцеве знеболювальне та протизапальне. В разі нанесення на шкіру засіб швидко всотується та діє в осередку запалення, пригнічуючи вироблення речовин, що відповідають за виникнення болю, набряку, вироблення запальної рідини. Під час ревматичних захворювань препарат сприяє стиханню больового синдрому, зменшення припухлості, скутості суглобів.

В Україні заборонили популярне знеболювальне

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні заборонили три препарати виробництва компанії Merck, а також український Хлоргексидин.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки