В Україні заборонили популярний фізрозчин: сталася НП

38,3 т.
В Україні заборонили популярний фізрозчин: сталася НП

В Україні тимчасово заборонили застосування лікарського засобу Натрій хлорид.

Як з'ясувалося, був зафіксований випадок непередбаченої побічної реакції, повідомляє прес-центр Державної служби лікарських засобів і контролю за наркотиками.

"Тимчасово заборонити реалізацію і застосування лікарського засобу Натрій хлорид, розчин для інфузій 9 мг/мл по 200 мл у пляшках скляних, серії 191767, українського виробництва через випадок непередбаченої побічної реакції", — йдеться у повідомленні.

Відео дня
В Україні заборонили Натрій хлорид

Тепер усі аптеки мають помістити даний лікарський засіб у карантин до окремого розпорядження Держлікслужби.

В Україні заборонили популярний фізрозчин
В Україні заборонили популярний фізрозчин

Препарат Натрій хлорид (фізіологічний розчин) використовується для поповнення нестачі рідини в організмі і в комплексі заходів інтенсивної терапії; як розчинник інших сумісних лікарських засобів. Можна застосовувати місцево для промивання ран, слизової оболонки носа, а також катетерів і систем для трансфузії.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше з'ясувалося, що щоденний прийом популярного в Україні препарату — аспірину — практично вдвічі збільшує ризик розвитку меланоми у чоловіків.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки