Названа небезпека відмови від алкоголю

Названа небезпека відмови від алкоголю

Відмова від алкоголю, так само, як і вживання більше 140 грамів чистого спирту на тиждень, збільшує ризик деменції (недоумства).

До такого висновку прийшли вчені з Франції та Британії, передає EurekAlert!. Повідомляється, що споживання 1-14 одиниць алкоголю в тиждень може захистити мозок, проте слід враховувати всі пов'язані з цим ризики, зокрема захворювання печінки і рак.

Вчені визначили кількість випитого піддослідною групою алкоголю і ступінь залежності від спиртного. Деменція була діагностована у 397 з 9087 учасників за 23 роки спостереження. Середній вік діагнозу склав 76 років.

Відео дня

Виявилося, що у тих, хто вживав більше 14 одиниць алкоголю в тиждень, збільшувалася ймовірність розвитку деменції на 17 відсотків із кожними додатковими 7 одиницями. Однак підвищення ризику захворювання також спостерігалося у тих, хто повністю відмовився від спиртного.

Водночас вчені не з'ясували точну причину, чому існує кореляція між повною відмовою від алкоголю і деменцією.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше був названий алкоголь, який допомагає боротися з раком.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки