МоваЯзык

/ Здоровий спосіб життя

Трохи про сам креатин. Більше енергії під час тренувань!

"Сreatine smart"- джерело енергії для м'язів під час фізичних навантажень. Сприяє збільшенню сили і витривалості.

Креатин - амінокислота, яка бере участь в енергетичному обміні в м'язових і нервових клітинах. Креатин бере участь у синтезі АТФ, головного джерела енергії під час тренування. Крім цього, креатин здатний нейтралізувати кислоти, які утворюються при виконанні силових вправ і призводять до виникнення м'язової втоми. Головна цінність креатину пов'язана з підвищенням фізичної продуктивності під час короткострокових вправ високої інтенсивності.

При заняттях спортом наявність достатнього запасу креатину в м'язах дозволяє тренуватися більш ефективно.

Прийом креатину в період тренувань може сприяти:

  • збільшенню сили м'язів;

  • збільшенню м'язової маси;

  • збільшенню рельєфності мускулатури;

  • збільшенню секреції анаболічних гормонів;

  • зниженню м'язової втоми.

Креатин є однією з найбільш вивчених добавок доступних на ринку

Вплив креатину на фізичну продуктивність при короткочасних інтенсивних вправах, що повторюються, науково доведено. (DOI: 10.2903 / j.efsa.2011.2303)

Десятки років прийому креатину спортсменами по всьому світу доводять його абсолютну безпеку і ефективність краще будь-якого дослідження. Можливі негативні побічні ефекти можуть бути лише наслідком індивідуальної непереносимості продукту.

Вироблено з оригінальною німецької субстанції Creapure®

"Creatine smart" виготовлений з оригінальної німецької субстанції Creapure® виробництва AlzChem, що забезпечує високу якість і безпеку продукту.

Чистота креатину настільки ж важлива, як і його ефективність. Компанія AlzChem розробила максимально безпечний спосіб отримання надчистого продукту. Компанія побудувала свій власний завод в Німеччині, який спеціалізується безпосередньо на виробництві чистого креатину. Високі стандарти виробництва, в тому числі регулярний внутрішній і зовнішній контроль гарантують, що якість кожної партії Creapure® є найкращим з можливих.

Жувальна таблетка зі смаком яблука нікого не залишить байдужим

Головна перевага "Creatine Smart" в зручності його прийому. Продукт випускається у формі жувальних таблеток зі смаком яблука (приймаються 1-2 рази на добу до і після тренування), що позбавляє спортсмена від необхідності всюди носити з собою шейкери або банки. Упаковка (розрахована на 8 прийомів) або блістер не займуть багато місця в сумці.

Також добавка "Сreatine smart" представлена ​​в формі облонгів: по 60 і 300 таблеток, для тих, хто звик саме до такої форми випуску.

При належному використанні, креатин може бути однією з найбільш ефективних добавок для підвищення м'язової маси тіла і поліпшення якості мускулатури

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини