Вчені розкрили секрет корисного сну

Вчені розкрили секрет корисного сну

Група вчених з Греції знайшла оптимальний час, який людина повинна щодня витрачати на сон. Так, 6-8 годин сновидінь є найбільш корисними для здоров'я серця і збільшення тривалості життя.

А ось якщо людина спить менше 6 годин або прокидається посеред ночі, то у неї збільшується ймовірність захворювання безсимптомним атеросклерозом, пише Eurek Alert.

Випробовуваних добровольців розділили на три групи: тих, хто спав 6-8 годин, тих, хто спав менше, і тих, хто більше. З'ясувалося, що і ті, хто проводить уві сні занадто довго, і ті, хто спить зовсім мало, однаково схильні до ризику смертей від ішемічної хвороби серця або інсульту.

Відео дня

Читайте: "Винна патологія": вчені заявили про нове дослідження причин зайвої ваги

"Гарна новина полягає в тому, що є багато способів звикнути до правильного сну. Наприклад, лягати і вставати в один і той же час, не пити алкоголь і кофеїн перед сном, дотримуватися здорового харчування і бути фізично активним", - порадив доктор Центру кардіологічної хірургії в Афінах Епаенондас Фоунтанс, який очолив групу дослідників.

Як писав OBOZREVATEL, група вчених під керівництвом Чунь Шинг Квон з Кілського університету (Великобританія) дійшла висновку, що тривалий сон викликає проблеми з серцем і підвищує ризик передчасної смерті.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки