Вчені знайшли ліки від старості

Вчені знайшли ліки від старості

Речовина фізетін, що міститься у багатьох овочах і фруктах, позитивно впливає на здоров'я і тривалість життя людини.

Такого висновку дійшли вчені з Університету Міннесоти і Клініки Майо в США, передає EurekAlert!. Зазначається, що з віком в організмі накопичуються пошкоджені клітини.

Якщо в молодості імунна система здатна успішно очищати організм від подібних клітин, то з віком ефективність очищення падає, що призводить до накопичення пошкоджених клітин в організмі і погіршення стану тканин у тілі людини.

За даними вчених, які провели досліди на мишах, фізетін знижує рівень пошкоджених клітин в організмі, що зі свого боку покращує стан здоров'я і тривалість життя піддослідних.

Відео дня

За допомогою фізетіну виявилося можливим продовжити тривалість здорового періоду життя, коли організм перебуває в оптимальному стані, навіть на схилі віку.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше було названо найпоширенішу причину смертей в Україні.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки