Вчені знайшли спосіб передбачити смерть, яка наближається

Вчені знайшли спосіб передбачити смерть, яка наближається

Швидкість ходьби людини допомагає визначити ризик її передчасної смерті.

До такого висновку прийшли вчені Університету Південної Каліфорнії, передає MedicalXpress. Дослідники впевнені, що чим швидший темп ходьби у людини, тим краще її здоров'я.

Такий показник допомагає розпізнати ризик серцево-судинних захворювань і розладів центральної нервової системи. Також хірурги вважають, що його можна використовувати для виявлення пацієнтів, у яких можуть виникнути ускладнення на тлі перенесеної операції на серці.

Відео дня

У той же час вчені впевнені, що прискорення кроку не сприяє зниженню ймовірності розвитку захворювань і передчасної смерті. При цьому швидкість ходи тільки допомагає приблизно визначити біологічний вік людини. А ось якщо людина починає ходити повільніше, то це вказує на наявність серйозних проблем зі здоров'ям.

Вчені знайшли спосіб передбачити смерть, яка наближається

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені повідомили, що оптимальний рівень низки вітамінів, мінеральних речовин та інших сполук здатний зменшити ризик передчасної смерті, продовжити життя і забезпечити здорове старіння.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки