МоваЯзык

/ Здоровий спосіб життя

Як продовжити життя на десять років: 5 простих порад

Відмова від куріння і алкоголю, здорова дієта, низька вага і постійні вправи в середньому продовжують життя людини як мінімум на десять років.

Дослідження медиків з Гарварда показало, що здоровий спосіб життя залишається головним помічником продовження життя, повідомляється в науковому журналі Circulation.

"На жаль, сьогодні майже ніхто не дотримується цих простих правил. Політикам і чиновникам варто докласти серйозних зусиль для того, щоб створити таке середовище, в якій правильна дієта, зарядка і відсутність шкідливих звичок стануть популярними серед населення", - зазначив Френк Ху, медик з Гарвардського університету.

Вчені проаналізували дані, зібрані в ході спостережень за здоров'ям приблизно 40 тисяч медсестер і лікарів, які велися в рамках проектів NHS і NHANES протягом трьох останніх десятиліть.

Порівнявши тривалість життя здорових лікарів і їхніх колег, які страждали від ожиріння, шкідливих звичок і сидячого способу життя, Ху з колегами з'ясували, що всі ці проблеми забирають 12-14 років життя.

В середньому чоловіки і жінки, що дотримувалися всіх п'яти здорових життєвих принципів, доживали до 87 і 93 років, тоді як інші учасники цих проектів дотягували лише до 75-79 років. Збільшення тривалості життя, як відзначають вчені, пов'язане переважно з двома речами - різким зниженням шансів на появу хвороб серця і розвиток раку.

Як повідомляв "Обозреватель", нещодавно вчені прийшли до незвичайного висновку - відвідування концертів підвищує самооцінку і впливає на тривалість життя людини.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

Тема
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини