З'ясувалася смертельна небезпека сидячої роботи

З'ясувалася смертельна небезпека сидячої роботи

Сидячий спосіб життя значно підвищує ризик передчасної смерті. Однак збільшення фізичної активності до рекомендованих рівнів може усунути цей зв'язок.

До такого висновку прийшли фахівці американського коледжу кардіологів. У дослідженні взяли участь 149 077 австралійців у віці 45 років і старших, повідомляє "Лента.ру".

Зокрема, їм запропонували заповнити анкету і вказати тривалість сидіння. Потім була класифікована фізична активність.

Виявилося, що тривалі періоди сидіння (більше шести годин) пов'язані з високим рівнем смертності, у тому числі від серцево-судинних захворювань. Однак навіть у тих, хто сидів мало, ризик залишався досить високим за низького рівня фізичної активності. Часті й інтенсивні фізичні вправи надавали найбільший ефект на здоров'я.

Відео дня

Як повідомляв OBOZREVATEL, учені Державного університету в Сан-Паулу (Бразилія) з'ясували причину ранніх смертей. Так, вони заявили, що у людей, які пропускають сніданок і їдять перед сном, збільшується ризик смерті від серцевого нападу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки