Скільки білка нам потрібно на день?

Білок

Вміст білка в раціоні - тема важливіша, ніж може здатися. Вона часто стає ключовою на моїх консультаціях. Білки – незамінні компоненти їжі. І найменування білків – протеїни (в перекладі з грецької - перший, найважливіший) говорить за себе.

Людина - білкове істота, тому протеїни потрібні для розвитку і оновлення практично всім тканинам і органам. У тому числі кісткам, шкірі, волоссю і нігтям. Міцність кістам дають мінерали, а еластичність - колаген, складний білок. Без нього кістки стануть крихкими.

Білок необхідний для профілактики атеросклерозу, оскільки контейнери для транспортування жирів і холестерину складаються з білка. Нестача протеїнів - одна з причин збільшення рівня поганого холестерину.

Видео дня

Скільки білка нам потрібно на день? Мінімальна кількість білка в раціоні: 1 грам на 1 кілограм ваги. Тобто в середньому людина повинна з'їдати близько 60 - 70 г білка в день. Це приблизно 300 грамів курячої грудки. Або 400 г сиру. Але!!! Білок є і в хлібі, і в сирі. Так що зазвичай таких обсягів не потрібно, достатньо з'їдати 150-200 г курячої грудки на додаток до звичного раціону.

Добова кількість білка повинна надходити з продуктів, як тваринного так і рослинного походження. Пам'ятайте, що за один раз дорослий організм оптимально перетравлює від 20 до 30 грам білка.

Однією з сучасних тенденцій здорового харчування є скорочення споживання тваринного білка. Його рекомендують вживати помірно, альтернатива - злакові і крупи в поєднанні з овочами.

Дотримуйтеся збалансованого раціону. Вживайте весь комплекс білків з різних джерел.

Зверніть увагу на свій раціон і порахуйте, скільки білка ви їсте кожен день. Наше тіло потребує білка, але можливо, цієї кількості не достатньо.

Будьмо здорові!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...
disclaimer_icon

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты MedOboz гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Популярные врачи

Лекарства