МоваЯзык

/ Блоги - Болезни и лечение

Цей препарат застуду не лікує! Як дурять українців з ГРВІ

95.2т

Сезон соплів-кашлів-температур в самому розпалі. І якшо до себе ми, здебільшого, ставимось поблажливо, то дітей своєю заботою не щадимо!

І лікар, можливо, вам скаже, і телевізор натякне, і сусідка однозначно порадить: "треба твому чаду пропить анаферона".

Давайте розбираться - шо ж це за звір такий?

Виробник нам розповідає, шо діюча речовина "антітєла к гама-інтерфєрону чєловека". І шо ця "сполука" буцім-то блокує розмноження вірусів та активує імунний захист.

Звучить солідно, бо на одне речення купа розумних термінів. Але, для будь-кого зі знанням біології на рівні першого курсу - це просто безглуздий набір слів.

Короткий лікбез:

- інтерферони (їх є купа) - речовини, які боряться з інфекцією в організмі

- антитіла (їх є купа) - білки, які сприяють знешкодженню певних речовин в організмі. Вони, як зграя собак, обліпляють небажаного гостя і приманюють клітини-убивці, котрі з ним швиденько розберуться.

Вас нічо на даному етапі не смущає??

Виробник пропонує нам з'їсти сполуку, яка буде нищити наші власні інтерферони, які в свою чергу покликані долати інфекцію! На перший погляд - саботаж і злочин.

Але якшо копнути трохи далі - все стає на свої місця.

Знову дивимося склад таблеток:

Якась муть - спрешу кажуть, шо доза антитіл 0,003 г. А далі, що "актівная форма с содержанієм нє болєє 10-16 нг/г дєйствующєго вєщєства".

Клацаємо на склад крапель

і нам відкритим текстом кажуть, шо діюча речовина входить у склад в розведенні 100*12, 100*30, 100*50.

Це, любі друзі, називається гомеопатія. Щоб не розводити тексту на цілу книгу, даємо посилання на сайт МОЗ, де все коротко і докладно пояснено

Якшо ж вам цієї інфи недостатньо і хочеться математичного обгрунтування - загугліть "моча Гитлера". Без жартів. Почитайте, вам все стане зрозуміло.

Таким чином, виробник нам пропонує водичку (в формі чарівних крапельок) і пігулки (просто наповнювач) по ціні аж ніяк не демократичній.

І будь-які "клінічні дослідження" анаферону є всього лише фікцією. Бо всім цивілізованим світом гомеопатія визнана НЕЕФЕКТИВНОЮ.

До речі, зарубіжних публікацій по анаферону ви не знайдете, лише з просторів СНД. А як в пост-совку поживає медична наука, ви мабуть і самі здогадуєтесь. Чи підказати?

Одним словом, не лікуйте ГРВІ дороговартісними "пустишками". Ми не такі багаті, шоб платити за повітря. А якшо зайві гроші є - купіть своїй малечі фруктів.

Ты еще не подписан на наш Telegram? Быстро жми!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Место
0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш

Блоги медицины