Небажані подарунки малюкові від бабусь і дідусів

1,0 т.
Небажані подарунки малюкові від бабусь і дідусів

Кожній людині хоча б раз дарували небажані подарунки. Подарунки, які не подобаються, можна передарувати або віддати на благодійність. Але що робити, якщо подарунок дарує бабуся для онука чи онуки? Якщо подарунок не викликає інтересу у дитини або розмір, колір, фасон не підходять або не подобаються? Як не образити близьку людину, адже бабуся робить все з кращих спонукань? А непотрібні подарунки висипаються як з рогу достатку? Чи повинні ми говорити зі своєю матір'ю або батьком, знаючи, що вони можуть засмутитися?

Закидання онуків подарунками є однією з радощів для бабусь і дідусів. Це один із способів показати свою любов до онуків. І хоча у батьків це іноді викликає негативні емоції, але щедрість дідуся чи бабусі - це благословення. Адже не у всіх дітей є бабуся чи дідусь, яка проявляє інтерес до них або робить подарунки. Пам'ятайте, що акт дарування, важливіше, ніж безпосередньо сам подарунок. Прийміть подарунки і скажіть спасибі матері за те, що вона настільки щедра з вашою дитиною.

Видео дня

Залиште ті речі, які подобаються вашій дитині або те, що може бути використано в найближчому майбутньому. Продайте або подаруєте друзям той одяг, який ваша дитина ніколи не буде носити. Іграшки, які не подобаються дитині, теж можна подарувати або продати. Це забирає час, але не більше, ніж кілька годин, і не зашкодить вашим відносинам з матір'ю.

Якщо ви не можете сказати матері, що купити для її внучки або онука, то натякніть їй, у чому ваша дитина потребує і чого хоче. За місяць до наступного свята згадайте в бесіді, що вашій дитині потрібно або чого він хоче, наприклад, абонемент у басейн, червону кофту такого-то розміру, футбольний м'яч. Якщо дідусь і бабуся вміють користуватися комп'ютером, створіть список побажань (такі послуги зараз надають багато Інтернет-магазинів) та повідомте їм про це. Готові ідеї подарунків полегшать їм вибір.

Не варто чинити тиск на бабусю в купівлі речей, які хочуть її онуки. Нехай у них не виникне почуття провини або розчарування від того, що подарунок не підійшов. В будь-якому випадку не варто натякати, що ви були засмучені подарунками, які вона зробила в минулому. Можна тільки повідомити, що ваша дитина використовувала з цих чудових речей. Незалежно від того, що бабуся і дідусь вирішать дарувати, акт дарування повинен щиро цінуватися в будь-якому випадку - подобається вам подарунок чи ні.

disclaimer_icon

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты MedOboz гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Популярные врачи

Лекарства