Жіноче безпліддя як наслідок аборту на ранніх термінах

2,5 т.
Жіноче безпліддя  як наслідок аборту на ранніх термінах

На сьогоднішній день близько 90 % жінок, з діагнозом "жіноче безпліддя", які мріють завагітніти, опинилися в такій важкій ситуації після проведення невдалого аборту в минулому.

Вже давно ні для кого не секрет, що штучне переривання вагітності є найбільш частою причиною безпліддя, і навіть медикаментозний аборт, який на сьогоднішній день вважається найбезпечнішим методом, часом може призвести до незворотних наслідків.

Як правило, ускладнення після проведення такого роду процедури виникають внаслідок недотримання лікарських рекомендацій або через порушення інструкції, яка додається до призначеного лікарем препарату.

Видео дня

Разом з тим недобросовісні фахівці можуть навмисне скорочувати дозування або ж пропонувати замість справжнього запатентованого препарату, підроблене.

Саме тому перш, ніж зважитись на медикаментозний аборт, слід переконатися в наявності ліцензії на виконання подібної послуги. У тому випадку, коли немає такого документа, клініка не візьме на себе юридичну відповідальність (у разі розвитку різного роду ускладнень). Також дуже важливо знати дозування препарату, який призначається, так як недостатня доза може призвести до неповного відторгнення плодового яйця, а це потягне за собою вакуум-аспірацію або вискоблювання.

Зрозуміло, такі процедури не тільки травматичні, а й можуть спричинити за собою тяжкі наслідки, одним з яких є жіноче безпліддя.

Кожна жінка, яка вирішила перервати свою вагітність, повинна знати, що після проведення цієї процедури протягом двох-трьох годин вона повинна перебувати в лікарні під наглядом медичного персоналу. Така обережність пов'язана з тим, що саме в цей період, внаслідок відшарування плодового яйця, починають з'являтися кров'янисті виділення.

У медикаментозного аборту є ряд протипоказань, якими ні в якому разі не варто нехтувати. Це запалення сечостатевої системи, ниркова недостатність, порушення згортання крові, легеневі захворювання, патології серцево-судинної системи.

Разом з тим не варто забувати про правила особистої гігієни та неухильно їх дотримуватися після проведення медикаментозного аборту, так як в цей період організм жінки стає вразливим, і при недостатній увазі до туалету зовнішніх статевих органів може розвинутися сечостатева інфекція.

disclaimer_icon

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты MedOboz гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Популярные врачи

Лекарства