Вправи для шиї на кожен день

7,0 т.
Вправи для шиї на кожен день

Ці фізичні вправи для шиї (шийного відділу хребта) прості, але дуже ефективні. Вони корисні особливо при сидячому способі життя. Це невелика розминка, кожен рух виконується 10 -15 разів. Вправи нам знайомі з дитячого садку, та якщо не лінуватися і виділяти лише шість хвилин часу, то про біль у шийному відділі хребта можна забути.

Вправи можна виконувати навіть сидячи, наприклад на роботі.

Перша вправа. Голову опускаємо вперед, підборіддя тягнемо вниз і торкаємося грудей. Шию трохи напружуємо. У такому положенні необхідно затриматися на кілька секунд, а потім повернутися у вихідне положення. Необхідно повторити 10 — 15 разів.

Друга вправа. Голову повільно відводимо назад, поки потилицею не торкнемося спини. І ще трохи напружуємо, якби намагаючись дістати нею до самої підлоги. А потім плавно схиляємо голову вперед і торкаємося підборіддям грудей. І, знову ж таки, напружуємо шию, як ніби намагаємося дістати чолом до підлоги. Необхідно повторити 10 — 15 разів.

Видео дня

Третя вправа. Нахиляємо голову вправо і вліво. Спину необхідно тримати прямо. Вправа, знову ж таки, робиться плавно. Намагаємося дістати вухом до плеча (без фанатизму). Необхідно повторити 10 — 15 разів в кожну сторону.

Четверта вправа. На відміну від попередньої вправи тут повертаємо голову навколо осі, що ніби проведена через ніс і потилицю. Нахиляємо голову вправо і вліво як би прислухаючись. Вправа виконується, коли голова поставлена (10 — 15 рухів), голова нахилена вперед (10 — 15 рухів), голова нахилена назад (10 — 15 рухів).

П’ята вправа. Голову тримаємо рівно. Повільно повертаємо до упору направо, потім наліво. З кожним разом намагаємося повернути голову трохи далі, ніж минулого разу. Необхідно повторити 10 — 15 разів.

Шоста вправа. Кругові рухи головою. Голову як би перекочуємо по плечах. Знову ж без перенапруження, просто розслабивши. Спочатку дістаємо вухом до плеча, потім підборіддям до грудей, слідом потилицею дістаємо до спини і, на завершення торкаємося вухом другого плеча. І так 10 — 15 рухів.

Виконуючи ці фізичні вправи для шийного відділу хребта, ви не витратите багато часу, але отримаєте заряд бадьорості на цілий день. Будьте здорові!

Источник: divchata.in.ua

Источник:
disclaimer_icon

Материалы на этом сайте предназначены для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты "MedOboz", гарантируют, что весь контент который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель в максимально качественном информировании пациентов о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний для их своевременного обращения на очную консультацию к врачу.

Популярные врачи

Лекарства