МоваЯзык

/ Mamaclub

Ігор Лікарчук: співбесіди у перший клас – це лохотрон

1.4т

 Нормативних документів про проходження співбесід з майбутніми першокласниками не існує.

Ігор Лікарчук, екс-керівник Українського центру оцінювання якості освіти, на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook висловив думку щодо співбесід до першого класу:

"Можливо, мені хтось нагадає, якими нормативними документами передбачено проходження співбесід з майбутніми першокласниками. І якими документами передбачені санкції для майбутніх першаків, котрі ці співбесіди не пройдуть? І хто визначає зміст таких співбесід? І якими нормативними документами визначений МІНІМАЛЬНИЙ ОБСЯГ ЗНАНЬ, УМІНЬ І НАВИЧОК, котрі повинен мати майбутній першокласник?

Відповідь очевидна. Такі документи ВІДСУТНІ. Це ЛОХОТРОН від окремих директорів шкіл, в першу чергу тих, які в народі називають крутими. Найбільш прикрим є те, що до цього лохотрону БАЙДУЖІ керманичі освіти всіх рівнів. Байдужі прокурори. Байдужі правозахисники.

У результаті: не вмієш читати і писати - у перший клас можуть не прийняти. А у перспективі, мабуть, для того, щоб стати першокласником опорної школи потрібно буде знати й теорему Піфагора. І не лише її."

Читайте також: Співбесіда в перший клас: а вовк все-таки страшний

Мы в Telegram! Подписывайся! Читай только лучшее!

Читайте все новости по теме "Дошкольный период" на OBOZREVATEL.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш

Блоги медицины