10 пунктів, які дитина буде згадувати завжди

828
10 пунктів, які дитина буде згадувати завжди

 Напевне всі ми хочемо, щоб у наших дітей в майбутньому були яскраві спогади про дитинство. А що для цього потрібно? Пропонуємо вашій увазі 10 пунктів, які обовзяково залишаться в пам'яті вашої дитини.

1. Читати. В читанні вголос дитині є своя магія. Книги створюють світ, частиною якого стає кожен, хто читає. Тому не важливо, скільки років дитині, потрібно читати їй, читати разом з нею, просто читати...

2. Слухати дітей. У сучасному божевільному світі так легко сказати: «Почекай секунду, мені ніколи!». А реальність така, що нічого не зміниться ні через секунду, ні навіть через хвилину, і дитина так і залишається без бажаної уваги. А коли ми начебто готові вислухати, то дитина вже або перехотіла розповідати або навіть забула, що хотіла сказати. Діти просто хочуть поділитися з батьками якимись своїми моментами. Так, для дорослих це все здається неважливим і непотрібним, але для малюків це є пріоритетним! Тому, перш ніж сказати дитині "почекай секунду", потрібно подумати про те, що телефон, комп'ютер, соціальні мережі і телевізор не образяться, не отримають душевні травми і нічого не забудуть. А діти - так.

Видео дня

3. Обіймати малюків. Неважливо, маленькі ми або великі, але ми всі потребуємо обіймів. Кожна дитина індивідуальна, хтось хоче, щоб його обіймали постійно, комусь й одних обіймів буде більш ніж достатньо, потрібно просто звернути увагу на їхні потреби і не відмовляти дітям у них. Тільки не треба питати, обійняти чи ні! Скажіть: «Я хочу тебе обійняти!» І обіймайте. Обійми - це символ не тільки любові, але ще і впевненості, захисту і просто щастя.

4. Створювати сімейні традиції. Наприклад, влаштовувати раз на тиждень ніч або вечір кіно, коли вся сім'я, озброївшись попкорном, дивиться разом фільм. І повірте, це не буде просто переглядом фільму, коли мова йде про традиції!

5. Ділити трапезу. Час летить швидко, приготування займає багато часу, а робота з'їдає все інше. В силу різних графіків і просто бажань членів сім'ї, зустрітися всім одразу за одним столом стає дуже складно. В результаті діти харчуються пластівцями, хот-догами, морозивом і т.д. Але навіть не це найстрашніше! Важливим є те, що відсутність спільних трапез самим негативним чином позначається на стосунках у сім'ї, на довірі й теплоті. Тому потрібно вибрати хоча б один прийом їжі, будь то сніданок, обід або вечеря, і завжди проводити його всім разом, без варіантів.

6. Говорити їм, що любите їх найбільше у світі. Дітям так важливо знати і пам'ятати, що для своїх батьків вони обрані.

7. Святкувати! Знову ж таки, всі діти різні і досягнення у них різні. Хтось в 5 років читає краще, ніж хтось в 10 років. Хтось успішний в спорті, а у когось просто алергія на м'яч. Хтось кращий учень в класі, а хтось займається з репетиторами. Але у кожної дитини є щось, що може вона найкраще, і чим би це не було, батьки повинні це підтримувати і святкувати всі досягнення!

8. Грати разом. Всі діти люблять грати, але дорослим ці забави зазвичай здаються нецікавими. Але потрібно просто знайти те, що буде приносити задоволення всієй родині - настільні ігри, походи, риболовля, відпочинок на природі, ігрові види спорту, їзда на велосипеді, читання, перегляд фільмів, будь-яка діяльність, яка забезпечить веселе проведення часу і об'єднає всіх, створюючи спогади, які діти ніколи не забудуть.

9. Пам'ятати про свої обіцянки. Так, ми стільки всього обіцяємо і так часто забуваємо це зробити... А життя дітей складається з моментів, і ці ситуації стають дуже болісними для них... Тому всі ті заходи, які виключно важливі для дитини - збори, дні народження, репетиції, конкурси, спортивні змагання, конференції, не повинні бути забуті батьками ніколи! І для дітей стане найважливішим саме той факт, що про нього пам'ятають, не забули...

10. Любити їх. Любов породжує любов. Але мало просто сказати дитині, що ви її любите і потім продовжити її ігнорувати, нехтувати її бажаннями і розповідями, відмахуватися від прохань. Любов потрібно показувати. Тому що тільки любов породжує любов.

Читайте також: Наскільки ви дозволяєте дитині бути самостійною: тест для батьків

Источник:
disclaimer_icon

Материалы на этом сайте предназначены для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты "MedOboz", гарантируют, что весь контент который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель в максимально качественном информировании пациентов о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний для их своевременного обращения на очную консультацию к врачу.

Популярные врачи

Лекарства