Вітаємо найактивнішу матусю липня!

954
Вітаємо найактивнішу матусю липня!

Літо пролітає просто неймовірно швидко. Не встигли зоглянутись, як уже попрощались із чарівним липнем. Але наші матусі - невтомні! Вони активні як у дощик. так і у спеку. То хто ж став найактивнішою матусею липня нашого клубу mamaclub.ua ?

Щоб не додавати хвилювання учасникам нашого клубу, зізнаємося дуже швидко - Найактивнішою мамою нашого клубу mamaclub.ua у липні стала учасниця @nut@ !

@nut@ поки що найбільше займається своїм синочком. Але це не заважає їй захоплюватись кулінарією, любительською фотозйомкою, плаванням та прогулянками на природі. Вітаємо @nut@ та усю її велику родину із почесним званням!

Разом з привітанням від нашого клубу, @nut@ та її сім"я отримують в подарунок 2 упаковки нової зубної пасти Blend-a-Med Pro-Expert ВСЕ В ОДНОМУ та 2 антиперспіранти (1 спрей і 1 стік) Old Spice серії Odor Blocker.

Видео дня

Вітаємо найактивнішу матусю липня!

Нова зубна паста Blend-a-Med Pro-Expert ВСЕ В ОДНОМУ бореться з 8 ключовими проблемами зубів і ясен і містить 3 унікальних активних компоненти: фторид і олово в складі революційної формули Stannous Complex, а також гексаметафосфат у вигляді особливих мікрогранул, що розчиняються. Працюючи в комплексі, вони запобігають карієсу, проблемам з яснами і ерозії емалі, борються з бактеріями, зубним каменем і темним нальотом, знижують чутливість і забезпечують свіжість дихання.

Вітаємо найактивнішу матусю липня!

Нові дезодоранти Old Spice серії Odor Blocker вишибають неприємний запах на 48 годин. Формула антиперспірантів містить мікрокапсули, які активуються при підвищенні температури тіла. Вони блокують молекули поту, замикаючи їх усередині і залишаючи замість себе лише свіжий аромат антиперспіранту. Дезодоранти колекції Odor Blocker представлені в двох формах - у вигляді стіків і спреїв.

Вітаємо найактивнішу матусю липня!

Вітаємо найактивнішу матусю липня!

Будьте активними разом з нами!

disclaimer_icon

Материалы на этом сайте предназначены для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты "MedOboz", гарантируют, что весь контент который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель в максимально качественном информировании пациентов о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний для их своевременного обращения на очную консультацию к врачу.

Популярные врачи

Лекарства