Вітаємо найактивнішу матусю вересня!

867
Вітаємо найактивнішу матусю вересня!

Осінь приходить завжди вчасно. Трішки полякала нас дощами, але зараз дарує нам гарну сонячну погоду, щоб ми могли насолодитись останніми теплими промінчиками сонця, погуляти з дітками серед опалого листя, назбирати жолудів та каштанчиків. А ще, вересень нам подарував нову найактивнішу матусю нашого клубу.

Матуся повинна вміти і встигати усе: і з дітками погратись, і навчити їх гарного, доброго, мудрого, і їсти приготувати, і в будинку прибрати, і на роботу сходити, і з подругами поспілкуватись, і знайти час на сабе… І це ще не все… Але наші активні мами і самі намагаються усе встигнути, і іншим допомагають.

У вересні найактивнішою матусею нашого клубу стала NASTASIJA .

Разом з привітаннями від нашого клубу, настя на її родина отримує в подарунок 7 продуктів лінії Camay «Полуниця з вершками»

Видео дня

Коллекція Camay «Полуниця з вершками» надихне кожну жінку та дозволить їй відчути себе унікальною та особливою. Окута тонким шлейфом неперевершеного аромату, доглянута та пахуча, вона насолоджується своєю бездоганністю та увагою до себе. Соковита ягода з пікантною кислинкою бездоганно доповнюється ніжністю вершків, даруючи насолоду спокусливим десертом.

Вітаємо найактивнішу матусю вересня!

Ми б дуже хотіли нагороджувати кожного місяця наших нових учасників, тих, хто ще не отримував подарунків від нашого клубу. У нас навіть були претенденти цього місяця. Але за правилами нашого клубу, потрібно бути зареєстрованим у нашому клубі не менше 3-х місяців, тому ми не змогли нагородити новачків. Але не сумуйте - можливо наступного місяця ми будемо знайомитись із новенькою матусею і вітати її.

Дякуємо, що ви з нами!

disclaimer_icon

Материалы на этом сайте предназначены для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты "MedOboz", гарантируют, что весь контент который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель в максимально качественном информировании пациентов о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний для их своевременного обращения на очную консультацию к врачу.

Популярные врачи

Лекарства