Вітаємо усіх учасників нашого клубу із світлим Святом Великодня! Христос Воскрес!

916
Вітаємо усіх учасників нашого клубу із світлим Святом Великодня! Христос Воскрес!

Котилася писаночка з гори на долину, Прикотилась прямісінько до нас у гостину, А за нею йде Великдень, несе білу паску, Дзвонить в дзвони, всім дарує радощі і ласку. Відчиняймо воротонька, гостоньків вітаймо, "Христос воскрес!" усі разом мерщій заспіваймо!

Великдень – православне свято, що не має рівних. Спаситель, воскресіння якого радісно і світло відзначають у цей день, займає почесне місце серед шанованих святих. Символізуючи порятунок Христом усього роду людського від влади диявола, Великдень є кульмінацією богослужіння року. Готуючись до нього, православні очищають душу і тіло. Велике значення має Великий, тривалістю сім тижнів піст, кожен етап якого суворо розписаний і має визначальне значення.

Видео дня

З відчуттям глибокої радості і від щирого серця поздоровляємо вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій! Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими.

Нехай мир та спокій панують у нашій Країні та Божа Благодать запанує у всіх серцях!

Хай цей Великий День дарує всім Вам непохитну віру в кращий завтрашній день!

Христос Воскрес!

Вітаємо усіх учасників нашого клубу із світлим Святом Великодня! Христос Воскрес!

disclaimer_icon

Материалы на этом сайте предназначены для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты "MedOboz", гарантируют, что весь контент который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель в максимально качественном информировании пациентов о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний для их своевременного обращения на очную консультацию к врачу.

Популярные врачи

Лекарства