З Днем Народження mamaclub.ua

1,5 т.
З Днем Народження mamaclub.ua

Кожен день - це маленьке життя. Кожен рік - це ціла історія, яку неможливо ні відновити, ні повторити. Її можна лише пам"ятати, усвідомлювати усі найважливіші уроки, та не забувати про поразки, щоб більше їх не повторювати. Кожен з нас щодня пише свою неймовірну та неповторну історію. І наш клуб для мам, mamaclub.ua, у свій п"ятий День Народження, теж може розповісти свою історію "дорослішання"...

Усе наше життя складається із розмов. Особливо життя наших матусь. Вони діляться своїми тривогами, своїми радощами, шукають корисні цікавинки та запитують порад. Для швидшого спілкування про усе на світі, у нас на сайті з"явився чат для мам. Як ним користуватись, як спілкуватись за допомогою чату, можна дізнатись із невеличкої інструкції

Дітки ростуть, подеколи хворіють. І не лише дітки, але й дорослі члени родини деколи скаржаться на погане самопочуття. Але мама знає, що для ефективного лікування і швидкого одужання її рідних, дуже важливою є консультація з кваліфікованим спеціалістом. Проконсультуватись можна завдяки нашому форуму, адже ми намагаємось співпрацювати лише з висококваліфікованими експератами в різних галузях.

Видео дня

Кожна жінка полюбляє оновлювати свій гардероб. Але хочеться, щоб покупки були гарними, якісними та недорогими. Для того, щоб кожна з нас могла знайти саме те, що їй потрібно і за невелику ціну, ми створили рубрику "Барахолка", де уже додано майже 5 000 оголошень. Як користуватись цим чудовим сервісом ви можете дізнатись із опису.

Також усі ми любимо гарно і смачно попоїсти та нагодувати вишуканими стравами і діток, і чоловіка, і родичів. Щоб не губити ті рецепти, які вам сподобались, та легше знаходити нові, уже випробувані нашими матусями, пропонуємо усім скористатись рубрикою "Кулинарные рецепти". Тут ви можете знайти рецепт приготування смачних страв для малюків, для солодкоїжок, для святкового столу, та на нашвидкуруч. Усі ми любимо смачненьке!

Будь- яка жінка, а тим більше, матуся, має слідкувати за своїм "жіночим здоров"ям". Можливо, ви хочете народити малюка, а можливо, вирішили на певний час не збільшувати чисельність своєї родини. Щоб кожній з нас легше було відслідковувати зміни в нашому загадковому жіночому організмі, ми пропонуємо вам скористатись новим сервісом "Календарь овуляции"!

Наші матусі - вічно рухливі, заклопотані та неймовірно талановиті! Щоб надати можливість не залежати від стаціонарного коп"ютера чи ноутбука, ми створили мобульну версію нашого сайту - m.mamaclub.ua. Вона ще зовсім юна, та не має усіх можливостей повної версії клубу, але також ростиме, та опановуватиме нові можливості.

Щоб кожній активній мамі та її родині наш клуб приносив не лише корисні моменти, але й приємні, не забуваємо про постійнодіючу акцію нашого клубу - Найактивніша мама місяця. А щоб був зрозумілим принцип визначення "активістки", потрібно періодично перечитувати правила цієї акції " Найактивніший учасник клубу для мам mamaclub.ua - хто він?"

Але окрім цих подій, за останній рік у житті нашого клубу, не можемо не згадати й про інші, які внесли суттєві зміни в наше життя. Через трагічні події у нашій рідній Україні, ми швидко подорослішали і визначились із своєю громадянською позицією. Хтось нас підтримує, хтось ні - але це особиста справа. Як і будь - яка матуся для своєї дитини, так і ми хочемо для свого дитяти лише гарних новин, лише позитивних зустрічей, лише мирного неба.

Нехай наступний рік принесе нам саме ті новини, які допоможуть у нашому спільному зростанні, розвитку і становленні. Бажаємо усім нам, учасникам клубу для мам mamaclub.ua, розуміння, миру та злагоди і в нашій країні, і в наших родинах, і в нашому рідному клубі.

Дякуємо, що ви з нами! З Днем Народження!

З Днем Народження mamaclub.ua

disclaimer_icon

Материалы на этом сайте предназначены для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты "MedOboz", гарантируют, что весь контент который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель в максимально качественном информировании пациентов о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний для их своевременного обращения на очную консультацию к врачу.

Популярные врачи

Лекарства