МоваЯзык

/ Mamaclub

З Днем Народження, mamaclub.ua!

1.7т

Сонечко сяє, пташки співають, легенький вітерець куйовдить дитячі чубчики, і все навколо співає - Літо прийшло! А разом з ним настав час святкувати найкраще свято нашого клубу - День Народження mamaclub.ua!

Сьогодня, 1 червня 2015 року, нашому сайту виконується 6 років! Уже давно не немовлятко. але ще і не школярик. За цей час у нашому клубі сталося багато змін як і на сайті, так і в реальному житті наших учасниць. Хтось встиг завагітніти і народити малюка, хтось уже водить своє дитинчатко до дитячого садочка. а хтось уже у й до школи.

Наш клуб також вчиться, розвивається і росте. Ми намагаємось стати комфортним клубом для усіх матусь та татусів, бабусь і дідусів. Постійно впроваджуємо якісь новинки, щось "приживається" і активно використовується, а щось не зовсім. Але зміни - це завжди добре, адже вони свідчать про те, що сайт живе і росте.

Отже, в цей святковий день, ми хочемо подарувати усім нашим учасникам невеликий подаруночок - новий сервіс "Сусіди"

Молодим матусям деколи дуже не вистачає спілкування. Адже увесь час забирає догляд та виховання наших донечок та синочків. А мама - істота соціальна. І деколи так хочеться поговорити із кимось свого віку. Але як же знайти того, з ким можна поговорити, хто зрозуміє і підтримає? Не усі матусі знайдуть у собі сміливість підійти на вулиці до тако ї ж незнайомої матусі.

І ось тут наш сервіс "Сусіди" допоможе вам знайти подругу для прогулянок та розмов у своєму місті, та навіть у своєму кварталі! Усе що вам для цього потрібно, це вказати місце і час, де і коли ви гуляєте, вік вашого малюка і домовитись про спільні прогулянки із такими ж матусями! Адже разом гуляти веселіше і мамам і діткам!

Отже, як знайти подруг для прогулянок?

Для початку, заповнюєте інформацію про своїх діток у себе на особистій сторінці. Також там додаєте своє місто.

Потім заходите на сторінку розділу "Соседи", вибираєте своє місто і дивитесь, які місця для прогулянок уже додані. Якщо вашо місця прогулянок ще немає, вам потрібно буде додати його самостійно.

Для цього натискаєте - "Добавить место"

Потім заповнюєте усі вільні віконечка (Прошу звернути увагу на те, що місто потрібно вводити російською мовою, і чекати поки підтягнеться віконечко, з якого ви обираєте своє місто) і натискаєте "Добавить нове место"

В результаті. ви бачите своє місце прогулянок і до вас можеть приєднатись інші матусі.

Дітки дуже швидко виростають. І ви зовсім не встигнете зрозуміти, як від обговорення якості підгузок перейшли до вивчення сінусів і косинусів у школі. А там і не зоглянетесь, як вас уже будуть називати бабусею. Час летить, але ми можемо зберігати усе прекрасне у своїй пам"яті та у фотографіях. Потрібно зустрічатись та спілкуватись, відзначати Дні Народження як малючків, так і діток шкільного віку.

І наш клуб буде рости разом з нашими дітками. Сподваємось, ми усі наповнимо його світлим, добрим та мирним.

З Днем Народження, mamaclub.ua!

Не надоедаем! Только самое важное - подписывайся на наш Telegram-канал

Читайте все новости по теме "Наш клуб" на OBOZREVATEL.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш

Блоги медицины