Перша відеоконференція з Логопедом - як усе відбувалось

905
Перша відеоконференція з Логопедом - як усе відбувалось

 Любі наші матусі! 20 серпня, з 16.00 до 17.00 ми проводили першу відеоконференцію із логопедом нашого клубу - Король Альоною Валеріївною на тему "Чому дитина не розмовляє?" Думаю. багатьом із вас цікаво - як усе відбувалось?

На усі ці та інші питання з приводу правильного мовлення малюка, дасть відповіді наш логопед - Альона Валеріївна.

Завдяки новому інтернет телеканалу say.tv ми маємо можливість не лише письмово задати питання експерту та прочитати його відповідь, а й зустрітись і побачити один одного за допомогою відеозв"язку! Відеоконференція проходила за посиланням video_blog_mamaclub. Для того, щоб підключитись до конференції із відео (при наявності вебкамери) або залишити своє запитання у коментарях до конференції, вам необхідно було зареєструватись на video_blog_mamaclub. Це швидко і зовсім не складно. Ця реєстрація надасть вам змогу приймати участь у всіх наших відеоконференціях і не тільки... Але про інші можливості ми розповімо пізніше.

Видео дня

А зараз пропоную подивитись відеозапис нашої першої відеоконференції і висловити свої міркування щодо таких відеозустрічей

Наступну конференцію плануємо провести з консультантом по грудному вигодовуванню - Лежепековою Маргаритою. Що скажете?

disclaimer_icon

Материалы на этом сайте предназначены для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты "MedOboz", гарантируют, что весь контент который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель в максимально качественном информировании пациентов о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний для их своевременного обращения на очную консультацию к врачу.

Популярные врачи

Лекарства