"Це диво": Україна в захваті від незвичайних пологів

11,3 т.
Немовля

У мережі розповіли про 33-річну жінку, яка попри п’ять кесаревих розтинів та травму матки народила здорову дитину.

Публікацією про цей випадок на офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook поділилася київський лікар Наталя Лелюх.

За словами лікарки, на 22 тижні вагітності у жінки виявили травму – через рубець на матці амніотична рідина разом із ніжками хлопчика вийшли в черевну порожнину.

Читайте: Лікарі з'ясували, які пологи найнебезпечніші для здоров'я

"Дитина нормально розвивалася, перітоніту не було, на 30 тижні жінка була прооперована з народженням здорової недоношенної дитини. Матку не видаляли, зробили реконструкцію. Дитині на сьогодні 6 місяців, все добре. Це диво", – написала Лелюх.

Видео дня

На те, що ця операція була зроблена на найвищому рівні, вказують кілька факторів.

"Ніякого прогестерону. Ніякого намагання вмовити перервати вагітність. Так, жінка була проінформована про можливі наслідки, про ризики, про необхідність звернутися по медичну допомогу при певних симптомах. Ніякого "постільного режиму". Орган після операції залишили. Якщо ви уважно подивитесь відео, то здивуєтеся, наскільки спокійно і без нервів усе відбувається, що ніхто не спішить перерізати пуповину і швидко зашивати матку", – зазначила Лелюх.

"Диво є, і лікарі, що вміють бути поряд із дивом, також є", – висловила свій захват лікарка.

Відео пологів та операції можна переглянути за цим посиланням.

Користувачі соціальної мережі висловили свій захват від такої операції.

Як повідомляв "Обозреватель", українська телеведуча Ольга Фреймут розповіла про пологи і реакцію старшої дочки на братика.

''Це диво'': Україна в захваті від незвичайних пологів
''Це диво'': Україна в захваті від незвичайних пологів
''Це диво'': Україна в захваті від незвичайних пологів
''Це диво'': Україна в захваті від незвичайних пологів
disclaimer_icon

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты MedOboz гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Популярные врачи

Лекарства