Діти, чиї матері виходять на роботу, розвиваються швидше
Останнє дослідження вчених з Оксфордського університету і Лондонської школи економіки показало, що діти матерів, які працюють, розвиваються швидше, ніж діти тих, хто залишається вдома.
Відвідування дитячого садка або проведення часу з бабусею і дідусем покращує повсякденні навички дітей, такі як мова, соціальна взаємодія та самостійність. На відміну від цього, діти, матері яких залишалися вдома, були менш розвинені.
В ході випробувань було встановлено, що чим більше часу діти проводили в дитячому садку, тим більшу користь це приносило їх психічному та соціальному розвитку. Так, діти, які регулярно відвідують дитячий садок, мали більш розвинені творчі здібності, краще спілкувалися зі своїми однолітками, були спритнішими і мали більш високі рівні фізичної активності. При цьому постійне перебування вдома з матір'ю справляло негативний вплив на повсякденні і соціальні навички малюків.
Згідно з отриманими даними, діти, які відвідували дитячий садок, змогли поліпшити свої повсякденні навички на 10%, в той час як проведення часу з бабусею і дідусем призвело до 5% -вого поліпшення розмовних навичок і 10% -вого поліпшення соціальних навичок.