Хрестоматія - прекрасна! У соцмережі зраділи книжковій події в Україні

3,7 т.
Хрестоматія - прекрасна! У соцмережі зраділи книжковій події в Україні

Місяць тому стало відомо, що у рамках реформи шкільної освіти МОН розробило нову хрестоматію для початкової школи.

Тепер книжку може переглянути кожен бажаючий - від сьогодні вона доступна в електронному вигляді на сайті міністерства.

Цю новину на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомила Лілія Гриневич. "Твори 40 сучасних авторів тепер доступні для вільного перегляду, читання, використання на уроках. Більшість з цих авторів додані до програми з Літературного читання (частина й до цього була в шкільній програмі). Це не лише сучасні тексти, близькі інтересам дітей сюжети і ситуації, це ще й чудові ілюстрації", - написала міністр освіти України.

Видео дня

Новина швидко розлетілася соцмережею, всього за годину її перепостило 80 користувачів. Також в коментарях до посту пані Гріневич написали, що хрестоматія просто чудова, і тепер батьки чекають змін до шкільної програми учнів середніх класів:

Як повідомляв "Обозреватель" київські школи масово закривають на карантин.

disclaimer_icon

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты MedOboz гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Популярные врачи

Лекарства