Вечірня йога: 5 поз, які налаштують на міцний сон

3,7 т.
Вечірня йога: 5 поз, які налаштують на міцний сон

Втомилися і не знаєте, як розслабитись, щоб легко заснути? Пропонуємо вам зайнятися йогою.

Адже йога - це ідеальний спосіб, щоб розвантажити тіло і розум перед сном.

1. Поза дитини

Щоб повторити цю вправу, сядьте на п'ятки, з'єднайте великі пальці ніг разом. Розведіть коліна в сторони на ширину тазу, а лоб покладіть на підлогу. Витягніть руки і повільно нахиліться вперед, при цьому старайтеся дихати рівно. Робити цю вправу рекомендується не більше трьох-п'яти хвилин.

2. Поза голуба

Ляжте на спину і зігніть ноги під кутом 90 градусів. Праву гомілку поставте на ліве коліно. Через простір, що утворився, просуньте праву руку. Схрестіть пальці рук на гомілці лівої ноги. При цьому старайтеся сильно притискатися тазом до підлоги, піднімаючи ліве коліно до грудей, розтягуючи праве коліно в протилежну сторону. Повторіть кілька разів, потім зробіть цю вправу на іншу сторону. Якщо ця поза не виходить з першого разу, не переживайте, оскільки вона вимагає багато практики!

Видео дня

3. Поза нічної богині

Ця поза - відмінний спосіб, щоб потягнути пахові м'язи. Щоб повторити цю вправу, ляжте на спину, з'єднайте ступні разом, коліна при цьому відкиньте в різні боки. Руки потрібно тримати долонями вгору. Залишайтеся в такій позиції близько трьох хвилин.

4. Поза зірки

Спочатку випряміть обидві ноги, потім зігніть їх в колінах так, щоб стопи були на підлозі. При цьому коліна потрібно розсунути в сторони, а стопи з'єднати. Намагайтеся торкнутися чолом своїх п'ят, потім витягніть хребет вгору. Зробіть цю вправу на десять вдихів і видихів.

5. Поза мертвого тіла

Це завершальна поза. Все, що потрібно зробити - просто лягти на спину і витягнути ноги на підлогу. Руки при в цій вправі можна тримати вільно, головне - щоб було комфортно. До речі, залишатися в цій позі можна стільки, скільки захочеться.

Источник:ivona.bigmir.net
Источник
ivona.bigmir.net
disclaimer_icon

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты MedOboz гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Популярные врачи

Лекарства