Стало відомо про унікальний випадок дітонародження

6,8 т.
Стало відомо про унікальний випадок дітонародження

В Лондоні стався особливий випадок - жінка народила здорового хлопчика після того, як лікарі відновили її репродуктивну функцію за допомогою замороженої тканини яєчника.

24-річна Моаза Аль Матруші стала першою в світі, хто народив після замороження яєчника, який не досягнув статевої зрілості. Орган був видалений, коли вона була маленькою дитиною, повідомляє ВВС.

Лікар Сара Метьюз з приватного шпиталю в Портленд, де сталося це диво, розповіла, що це важливе відкриття у медицині: "Це величезний крок вперед. Ми знаємо, що трансплантація тканин яєчників можлива для жінок похилого віку. Але, ми не знали, що можна взяти тканину від дитини, заморозити її і змусити працювати знову".

Видео дня

Цей досвід говорить про те, що тепер у багатьох молодих жінок є надія. Якщо, з якихось причин, вони ризикують втратити шанс стати матір'ю в результаті лікування раку, крові або імунних хвороб, то тепер вони матимуть можливість відчути щастя материнства.

Як повідомляв "Обозреватель", стало відомо, що вагітність можна поставити на паузу.

disclaimer_icon

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты MedOboz гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Популярные врачи

Лекарства