Сьогодні Україна святкує день прапора: історія і заходи святкування

4,3 т.
Сьогодні Україна святкує день прапора: історія і заходи святкування

Щороку 23 серпня Україна відзначає День прапора 2016. День національного прапора України було встановлено "на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України" згідно з Указом другого президента України Леоніда Кучми. А пізніше, вже при указі президента Віктора Ющенка в 2009 році були внесені зміни і тепер щороку проходить щорічна офіційна церемонія підняття прапора 23 серпня по всій Україні.

Святкові заходи на День прапора

Як повідомляють офіційні джерела, програма День прапора України буде дуже насиченою. На Софійській площі в цей день відбудеться урочиста церемонія підняття президентом прапора України (початок о 09:00). Крім того, о 09:30 український прапор піднімуть біля київської мерії і в районах міста.

Величезний рекордний прапор з живих квітів представлять в Пирогово. З 21 серпня всі бажаючі можуть підключиться до створення прапора, який повинен увійти до Книги рекордів Гіннеса.

Видео дня

Сьогодні Україна святкує день прапора: історія і заходи святкування

Урочисті заходи пройдуть на всіх головних майданчиках міста, зокрема на Поштовій, Контрактовій, Софійській і Троїцької площі.

На Софійській площі 23-24 серпня бажаючі можуть придбати патріотичних хенд-мейд вироби.

На Андріївському узвозі організовують Фестиваль мистецтв, виставку-ярмарок сувенірної продукції, авторства майстрів майже з усієї України.

На Троїцькій площі з 21 по 26 серпня бажаючі зможуть покататися на атракціонах.

На "Печерському вернісажі" вулиці Івана Мазепи з 12:00 до 18:00 можна буде взяти участь у майстер-класах, конкурсах і флешмобах.

Святкувати будуть і на лівому березі: на Русанівці з 11:00 до 22:00 буде проходити "Свято біля фонтанів".

Цікаво відзначити День Незалежності можна буде в парку "Київська Русь" і Феофанії - там підготували святкові програми.

На Хрещатику проведуть безліч флеш-мобів і розважальних заходів, майстер-класи з малювання на футболках, ліплення з пластиліном і розпису мехенді.

«Синій, як море, як день – золотий –

З неба і сонця наш прапор ясний»,

- писав великий український поет Олександр Олесь.

Це фарби нашого прапора не лише мирні, але й сильні.

Вони - це впевненість!

Вони - це сила!

Вони - це звитяга!

Вони – це слава!

Сьогодні Україна святкує день прапора: історія і заходи святкування

disclaimer_icon

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты MedOboz гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Популярные врачи

Лекарства