МоваЯзык

/ Mamaclub

Скільки йоду потрібно дітям

9.1т

Порушення розумового та фізичного розвитку... Порушення когнітивних (розумових) функцій... Порушення мови... Погана поведінка... Труднощі соціальної адаптації... Всі ці стани можуть виникнути як наслідок, "всього-на-всього", недостатньої кількості йоду в харчуванні дітей.

Йод - від народження до глибокої старості

Раніше вважалося, що нестача йоду в організмі тільки під час внутрішньоутробного періоду і у віці до 2-х років може стати причиною катастрофи зі здоров'ям дитини. Саме в цей час формується головний мозок і для його правильного дозрівання потрібні гормони щитовидної залози, що вимагають для свого синтезу достатньої кількості йоду в організмі. Проте подальші дослідження показали, що гормони щитовидної залози впливають на інтелектуальні функції не тільки у малюків, а й у дітей більш старшого віку.

Згідно з сучасними науковими даними до 85% всіх дітей країни страждає від порушень пам'яті та інтелекту. Йодний дефіцит на 8-44% знижує пізнавальні функції у дошкільнят і на 11-38% у школярів. Нестача йоду позначається і на добре успішних в школі дітях: у них знижується увага (на 44% порівняно з однолітками, які отримують достатню кількість йоду), зменшується інтенсивність процесів сприйняття (на 30%), нижче показники дрібної моторики (на 17%). Темп розумової діяльності у дітей, які страждають від дефіциту йоду, знижується на 20% порівняно з віковими нормами.

Оскільки гормони щитовидної залози беруть активну участь в обміні речовин і в роботі імунної системи, діти з йододефіцитом частіше хворіють і виглядають більш млявими, повільними і нудними, в порівнянні з дітьми, які отримують достатню кількість йоду.

Нестача йоду в організмі дитини може, в кінцевому підсумку, визначити все подальше життя людини. Знижений рівень здібностей, часті простудні захворювання, млявість і апатія, погіршення дрібної моторики - все це не дає дитині отримати гідну освіту і придбати гарну професію.

Дітям до 5 років потрібно 90 мкг йоду на добу, дітям з 5-ти і до 12 років треба 120 мкг йоду. Отримуючи достатню кількість йоду, можна:

- повністю відновити стан вищих психічних функцій;

- помітно поліпшити успішність і поведінку дитини;

- підвищити активність та ініціативність малюка, зміцнити його здоров'я.

Подпишись на наш Telegram. Присылаем лишь "горящие" новости!

Читайте все новости по теме "Оздоровление" на OBOZREVATEL.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш

Блоги медицины