запори у дитини

642
запори у дитини

Добрий вечір! Моїй дитині останній тиждень 7-го місяця і останнім часом ми спостерігаємо рідко і тверді какашки, хоча раз на день я замінюю ГВ на кашку фрукто-овочево-вівсяну(картопельну, гречану і т. д ) і стараюся давати часто пити розведені з водою соки(яблучний, яблучно-морквяно, бураковий)! Коли даю дуфалак, то нічого не відбувається!  Коли хоче випорожнюватись, то страшенно плаче.Підкажіть будь лака, що нам робити?

Чи може це бути наслідком того, що в дитини уже другий зубик вийшов? Чи, що дитина лінива тужитись? Чи від надмірної його ваги(77-78-79см, 11кг)?

І чи правильно я його кормлю?

disclaimer_icon

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты MedOboz гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Популярные врачи

Лекарства