Сиве волосся у дітей

7,2 т.
Сиве волосся у дітей

Всі звикли до того, що сивина буває у людей старшого віку. Однак, сиве волосся можуть бути і у дитини. Якщо це дві-три волосинки, то, можливо, приводу для занепокоєння немає. Однак якщо сивого волосся у нього більше, або вони локалізовані в одному місці, то це вже привід для батьків задуматися про фактори, що викликали появу сивого волосся у карапуза. Чому у дітей сивіє волосся?

Рання сивина у дітей може бути обумовлена наступними причинами:

-спадковість;

-нестача вітамінів;

-недолік колірного пігменту - меланіну;

-наявність стресів.

Що робити? Якщо при зовнішньому огляді ви помітили на голові у дитини сивий волос, то не слід його виривати. Проблему це не вирішить, а біль доставить малюкові. Можна зістригти такий волосся ножицями. Якщо ж його вирвати, то це буде тільки сприяти зростанню сивого волосся.

Видео дня

Для відновлення кольору та структури волосся можна пропити курс параамінобензойної або фолієвої кислоти . Також необхідно переглянути раціон харчування свого чада і ввести капусту, вишню, абрикоси, суниці, грушу, цибулю. Альтернативним способом лікування сивини в дитячому віці є щоденне вживання двох столових ложок соку кореня петрушки.

Не варто займатися самолікуванням. Необхідно показати дитину дерматолога або трихолога, які допоможуть знайти справжню причину, чому у дитини з'явилася сивина в настільки ранньому віці. Можливо, буде потрібно здати відповідні аналізи. Тільки лікар зможе визначити, чи є необхідною мірою лікування сивого волосся у дитини або це вплив спадкового фактора. В такому випадку що-небудь змінити не представляється можливим.

Якщо ви впевнені, що дитина здорова, спадковість у нього хороша і психотравмуючі ситуації відсутні, то можна зайнятися профілактичними заходами, коригуючи харчування свого чада і збільшивши кількість споживаних вітамінів.

Будьте здорові!!

disclaimer_icon

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты MedOboz гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Популярные врачи

Лекарства