Домашній пароочищувач як допомога господині

1,5 т.
Домашній пароочищувач як допомога господині

Останнім часом створюється все більше гаджетів для створення чистоти і затишку в домі, наворочені прилади здатні полегшити працю домогосподарки і розвантажити її від домашніх турбот. Одним з таких приладів є побутовий відпарувач-пароочищувач. Принцип роботи приладу досить простий: за допомогою потоку пари видаляється забруднення на поверхні. Дуже зручно те, що витрата рідини економічна і не доведеться часто заправляти нову воду в прилад.

Швидко, ефективно, без хімії!

Часто до пароочисника можна застосовувати різні насадки, це зручно тим, що працювати прилад може на різних поверхнях і площах. Гарячий пар ефективно видаляє найменші частинки бруду, і навіть застиглі забруднення, які виводяться вкрай важко.

Пароочищувачі розрізняються об'ємом котла, довжиною шнура, кількістю насадок, потужністю, тиском, а також розміром і вагою приладу. Для домашнього користування краще купити побутовий відпарувач-пароочищувач з оптимальною потужністю, такий гаджет не тільки швидко і ефективно впорається з брудом, але і дозволить заощадити місце на зберігання приладу.

Видео дня

Царство господині-чиста кухня

Одним з найбільш важких в плані прибирання куточків квартири є кухня. Саме тут домогосподарка проводить більшість свого часу. Прибирання на кухні ускладнюється тим, що є багато важкодоступних місць, а також жирні застиглі плями, які звичайними засобами видалити дуже важко. Всі ці хімічні миючі засоби отруюють життя господині, причому в прямому сенсі, адже речовини піднімаються в повітря, потрапляють в легені і отруюють організм, а про вплив таких речовин на шкіру відомо всім.

Побутовий відпарувач-пароочищувач здатний замінити безліч засобів для чищення, його можна застосовувати практично на будь-якій поверхні. Крім ефекту очищення, пароочищувач дезінфікує поверхню, позбавляє від мікробів, а при регулярному застосуванні попереджає їх розмноження.

Які кухонні поверхні можна обробити пароочищувачем?

  • Електрична або газова плита;
  • Каструлі, сковорідки з застиглим жиром;
  • Холодильник, мікрохвильова піч і інша побутова техніка;
  • Кухонні меблі;
  • Витяжка;
  • Обробні дошки;
  • Миючі шпалери;
  • Лінолеум, кахельну підлогу.

Як видно, побутовий відпарувач-пароочищувач здатний впоратися з брудом практично на будь-якій поверхні, цей прилад стане незамінним помічником для прибирання квартири. Домашній прилад ефективніше, а значить, швидше впорається з важкодоступними місцями і складними плямами. Пароочищувач в кожен дім!

disclaimer_icon

Материалы на этом сайте предназначены для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты "MedOboz", гарантируют, что весь контент который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель в максимально качественном информировании пациентов о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний для их своевременного обращения на очную консультацию к врачу.

Популярные врачи

Лекарства