Як отримати заряд бадьорості на цілий день?

1,0 т.
Як отримати заряд бадьорості на цілий день?
Є такі тексти, котрі ми читаємо просто так. Наприклад, «5 таємних технік справити враження на співбесіді», або «15 принципів здорового способу життя». І зовсім неважливо, що зі здоровим способом життя ми розпрощалися ще під час навчання в інституті, а міняти роботу найближчим часом теж не збираємось. Читаємо просто так, в надії знайти якусь знайому ситуацію та приміряти її на себе. Наприклад, правила ідеального ранку. Можливо, все ж варто спробувати щось змінити в своєму житті? Хоча б таку дрібничку, як посміхатися зранку :)

1. Посміхайтеся.
Робіть це перед дзеркалом та скажіть собі: «Цей день буде хорошим та особливим». Постарайтеся зранку налаштувати себе на позитивний лад і пронести цей настрій через увесь день.

2. Не валяйтеся в ліжку надто довго.
Прокинувшись, постарайтеся не думати про те, як вам не хочеться вставати і кудись іти, навіть якщо це так і є. Так ви лише мучите себе.
Скоріш за все, ви помічали, що вставши на півгодини раніше, почуваєте себе набагато краще і набагато більше встигаєте зробити. «Я сова», — це лише відмовки. Спробуйте щодня вставати на півгодинки раніше, і ви відчуватимете себе набагато краще. До речі, вважається, що звичка формується за 21 день.

Видео дня

3. Щоранку вмивайтеся прохолодною водою — саме прохолодною, а не крижаною. Це надасть вам бадьорості, приведе в почуття та допоможе прокинутися тілу і мозку.

4. Натще випийте склянку теплої води з лимонним соком.
Ця проста, але дуже корисна звичка допоможе вам запустити в роботу свій організм та очистити його від залишків вечері.

5. Робіть ранкову зарядку.
Навіть коли дуже лінь. Варто лише почати, і ви помітите, як покращиться ваш стан, а згодом ви самі не зможете відмовитись від цієї корисної звички. Після прохолодного вмивання та 5–хвилинних вправ повертатись до ліжка ви точно перехочете.

6. Приділіть достатню увагу ранковим гігієнічним процедурам.

7. Приймайте контрастний душ.
Це не тільки надасть вам бадьорості та доброго настою, але і позитивно впливатиме на здоров’я. Не пожалійте всього п’ять хвилин на такий душ.

8. Майте план на день.
По-перше, це хороший мотиватор.
По-друге, так вам буде простіше встигнути все, що потрібно.

9. Снідайте.
Кращий вибір — гречана чи вівсяна каша, тости або бутерброди з маслом. Випийте склянку апельсинового або іншого фрешу чи чаю. І не забудьте про десерт. Це може бути будь-який фрукт.
Корисна порада: не вживайте цитрусові замість сніданку, так як вони шкодять шлунку. Тільки на завершення.

10. Говоріть про хороше.
Знайдіть привід похвалити дитину, побажайте чоловікові успішного дня. Дарувати іншим позитивні емоції — це так приємно! Завдяки такій вашій турботі ранок буде добрим не лише у вас, але і у рідних.

11. Слухайте музику.
Музика має величезний вплив на наш настрій та самопочуття. Зробіть свій play-лист ранкових пісень та збирайтеся під них. Під веселі та жваві пісні улюблених виконавців так хочеться рухатися ще активніше. А от повільні пісні, навпаки, заспокоюють та налаштовують на сон.

12. Перед тим, як вийти з дому, ще раз посміхніться самі собі і подумайте про те, що сьогоднішній день буде вдалим. Адже від нашого настрою залежить набагато більше, ніж ми думаємо.

Звичайно, ніхто не зможе просто взяти і почати виконувати щоранку всі 12 правил. Оберіть для себе те, що вам найбільш до вподоби, і почніть формувати корисні звички. Варто лише спробувати, і ви побачите, що це набагато простіше, ніж ви уявляли раніше.

disclaimer_icon

Материалы на этом сайте предназначены для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты "MedOboz", гарантируют, что весь контент который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель в максимально качественном информировании пациентов о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний для их своевременного обращения на очную консультацию к врачу.

Популярные врачи

Лекарства