Чому так важко вчитися в школі?

3,0 т.
Чому так важко вчитися в школі?

Пам'ятаєте давню дитячу пісеньку про те чому нас вчать в школі (авторства Михайла Пляцсковського)? А сам автор, мабуть, коли її писав, зовсім і не передбачав, що на зміну буденним і простацьким програмами початкової школи, де, здавалося б, і справді тільки вчать писати, читати і рахувати, прийдуть такі "круті" і потужні програми, які не по силу стануть не тільки самим діткам, а й навіть їхнім батькам.

Сучасний світ школи давно перебудувався, і важко стає тим дітям, хто розраховував в школі почати вчитися писати, читати і рахувати. Це вже пройдений дошкільний етап життя, а в школі вже це треба вміти. Програми нині побудовані з урахуванням того, що дитина вже до школи опанувала ази грамоти і здатна скласти букви у склади і швидко порахувати в межах 100. Ну, а далі все почне прискорюватися: і швидкість самого читання (і куди тільки їх кваплять з цим читанням?), і заучування таблиці множення в спрощеному порядку. І, якщо в нашу бутність з нас її запитували стовпчиками, викликаючи до дошки, то тепер лише відповіді по порядку на запропоновану цифру. Так швидше запам'ятати, так швидше і відповісти. Все швидше!

Видео дня

І куди тільки наших дітей забирає час? З такою швидкістю навчання вже на початку третього класу діти починають знайомитися з елементами і азами вищої вузівської математики-колами Ейлера і діаграмою Венна. Мимоволі тут згадаєш пісеньку Пугачової і вигукнеш з подивом "Чи то ще буде?" І куди діватися бідним батькам, що не встигають в ногу з часом, в ногу з цими найпростішими і тепер вже зовсім не простими шкільними програмами для дітей початкової школи?

Виходів два - або самим разом з ними сідати за шкільну парту і намагатися вписатися в ці шкільні навороти предметів, або за браком часу просто наймати репетиторів, які швидко і в доступній формі зможуть все донести до вашої дитини. І більшість батьків вдаються до другого варіанту - наймають репетиторів, оскільки так вигідніше з усіх боків.

Звісно, навіть цікаво вчитися разом зі своєю дитиною, адже в сучасній програмі є багато того, чого ми не вчили, або починали вчити лише у ВУЗах. Але не у всіх батьків є таке бажання і зайвий час. Проте головне питання залишається. Куди змушують поспішати наших дітей у школі, якщо в вузах вони все одно зіштовхнуться з тими ж азами?

disclaimer_icon

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты MedOboz гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Популярные врачи

Лекарства