Бесстрашные девушки, какая причина вам мешает посещать гинеколога регулярно?

Бесстрашные девушки, какая причина вам мешает посещать гинеколога регулярно?

Кажуть, що бути щасливим - означає почуватися щасливим. Мабуть. Але наповнення цього поняття змістом у кожного своє. Для мене, наприклад, обов'язковим для цього є розуміння того, що я здорова. Тому я щорічно відвідую гінеколога. А може ще й тому, що я "багато знаю" і не така смілива, як деякі наші дівчата......

Перший день після відпустки завжди важкий. Вчора до мене на прийом серед інших пацієнтів прийшли одразу три молоді дівчини, з діагнозом рак шийки матки. Вони такі різні - з різними професіями, соціальним статусом та інтересами. Але, крім діагноза, їх об'єднало те, що кожна з них не була у гінеколога протягом останніх п'яти років!

З різних причин, звичайно. У кожної своя причина: "кар'єра - немає часу", "нічого не турбувало", "не веду статеве життя - навіщо мені перевірятися"...Але.. 5 років!

Видео дня

Так. Я усвідомлюю, наскільки безглуздо намагатися вкотре наводити лякаючі цифри нашим безстрашним молодим дівчатам. Цифри захворюваності/смертності/дорічної летальності... Можливо, ті приблизно 500 жінок, які протягом 2021 року померли після встановлення діагнозу РШМ теж були сміливі, але ж як їх вже спитати ..

Я вважаю, що вчорашнім пацієнткам ще пощастило. Так, дві з них не народжували і вже не зможуть. Але їх можна радикально пролікувати. Що ми і зробимо. Але так буває не часто..Медична спільнота постійно намагається щось змінювати в цьому напрямку.

Шановні жінки, то може допоможете нам цього разу? Давайте, кожна під цим постом абсолютно відверто напише причину, яка "заважає" їй відвідувати гінеколога регулярно (якщо така є). А ми проаналізуємо та спробуємо виправити те, що в наших силах.

Сподіваюсь на поміч у цьому також пацієнтських організацій Афіна. Жінки проти раку, Група Inspiration family. Все про ракІ Покажемо вам результат цієї роботи. Долучайтесь і будьте здоровими. І почувайтеся щасливими! З Днем Незалежності України! Ми працюємо задля перемоги

P.S. Згадування мною будь-якої інформації про пацієнтів у соціальних мережах відбувається тільки за їх згодою..

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...
disclaimer_icon

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты MedOboz гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Популярные врачи

Лекарства